Тернополянки приєдналися до флешмобу #капелюханавуха

Традиційно в усьому світі в другу суботу жовтня відзначають Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги. Відома журналістка Яніна Соколова, яка нещодавно поборола рак, започаткувала флешмоб з хештегом #капелюханавуха. Українки підтримали акцію, викладаючи на своїх сторінках в соціальній мережі фото в головних уборах.

Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «20 хвилин».

Тернополянки також підтримали ініціативу і виразили свою підтримку невиліковно хворим дітям. Зокрема, оригінальні фото в різноманітних головних уборах виклали Олеся Чванкіна, Олена Коваль, Людмила Муринська, Ольга Гумен та Ольга Гордієнко.

В Україні нараховується більше двісті тисяч дітей, які потребують невідкладної медичної допомоги через важкі хвороби, що обмежують їхній життєвий шлях. При цьому лише 1% маленьких пацієнтів дійсно має доступ до кваліфікованої медичної допомоги.

Варто додати, що проект «За гідне життя до останнього подиху» започаткував Міжнародний фонд Відродження спільно з Яніною Соколовою. Саме в рамках цього проекту виник популярний флешмоб #капелюханавуха, який має на меті привернути увагу суспільства до паліативної допомоги для дітей і дорослих, а сам створення хоспісів, інших соціальних ініціатив та внесення відповідних змін у законодавство.

Флешмоб проходитиме протягом жовтня. Щоб взяти в ньому участь, потрібно сфотографуватися в головному уборі самому чи з друзями. Після цього викласти фото на своїй сторінці в соціальній мережі, скопіювати під постом текст з розповіддю про проблеми та поставити відповідний хештег.

Наступним кроком є заклик друзів приєднатися до флешмобу. І вкінці посту потрібно поставити посилання yanina.life/palliative, щоб якомога більше людей змогли дізнатися про паліативну допомогу.

Comments

.,.,.,.