Сергій Притула представив новий фільм за своєї участі

В Тернополі відбувся допрем’єрний показ української комедійної стрічки «Секс і нічого особистого». На показі був присутній один з головних героїв фільму, відомий ноумен з Тернополя Сергій Притула.

Повідомляє «Тернопіль». Варто додати, що фільм має вікові обмеження. Його перегляд можливий лише українців, що досягли 16 років. Сергій Притула розповів про сюжет фільму, як проходили зйомки та основні інтригуючи моменти стрічки.

За словами телеведучого, незважаючи на досить інтимну назву, кінокомедія має на меті розповісти про стосунки між двома людьми, коли важливо вчасно зрозуміти, чи ви підходите один для одного, і яке майбутнє у відносинах. Так, в сюжеті розповідається про закоханого хлопчину, який зробив пропозицію руки та серця своїй другій половинці. Проте, після такого важливого кроку майбутній наречений почув від коханої, що він не є досить хорошим у ліжку.

Розчарований головний герой відправляється в гості за кордон до свого друга, в ролі якого і знявся Сергій Притула. Щоб допомогти підняти самооцінку друг навчає головного героя основних правил пікапу.

Тернопільський ноумен зізнався, що роль в фільмі є для нього дебютною. Сергій Притула взяв участь і в написанні сценарію до стрічки, щоб підлаштувати його під українського глядача, оскільки раніше фільм за подібним сценарієм зняли у Литві. Загалом робота над фільмом тривала 7 місяців.

У головних ролях окрім Сергія Притули знялися також Роман Луцький, Наталя Мазур, Анжеліка Ніколаєва та Андрій Данилко. Прем’єра кінокомедії відбудеться 20 грудня.

Наразі українці в очікуванні яскравих емоцій від фільму, адже трейлер стрічки багатьом сподобався.

Comments

.,.,.,.