В Тернопіль вперше завітає відомий гурт

Для всіх тернопільських меломанів є хороша новина. В місто з концертною програмою приїде гурт «Ляпіс-98», який був створений лідером «Ляпис Трубецкой» Сергієм Міхалком. Група виконає перед тернополянами відомі десятиліттями хіти. Повідомляє «Ternopil.trend».

Лідер білоруського гурту Сергій Міхалок представить великий концерт. Квитки на захід можна придбати уже сьогодні. Концерт відбудеться 14 листопада в 19 годині вечора в палаці культури «Березіль».

Тернополяни зможуть послухати такі відомі хіти як: «Ау», «Яблони», «В платье белом», «Воины света», «Ты кинула», «Манифест» та багато інших.

Варто додати, що група «Ляпіс-98» була створена у 2016 році колишніми учасниками гурту «Brutto» та «Ляпіс Трубецкой». За словами лідера новоствореного гурту Сергія Міхалка, він давно планував створити подібний проект, адже завдяки йому він має можливість публічно виконувати те, що йому самому подобається.

Нагадаємо, що 1 березня 2014 року «Ляпис Трубецкой» випустив новий хіт «Воїни світу», який став своєрідним гімном Євромайдану. На композицію зняли кліп, який складається з відеокадрів подій Революції Гідності. Патріотичну пісню виконували всі від українських вояків до футбольних фанатів.

Comments

.,.,.,.