У Тернополі знімають романтичне реаліті-шоу

Місцевий телеканал «Тернопіль 1» приступив до зйомок проекту під назвою «Хочу заміж». За умовами шоу чарівні тернополянки змагатимуться за серце Холостяка. Щоправда, наразі телеканал не називає ім’я головного героя проекту. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «0352 Тернопіль».

Участниці шоу вже побували на першому побаченні з Холостяком. Під час індивідуальних зустрічей кожна з дівчат намагалася якнайбільше себе проявити аби завоювати увагу головного героя. Тернополянки приготували для Холостяка подарунки та відверті зізнання.

За словами режисера реаліті-шоу «Хочу заміж» Алли Демко перша зустріч з Холостяком вийшла досить емоційною, адже до кінця учасниці не знали, за кого ж вони боротимуться.

Попереду на дівчат чекають чималі випробування за звання переможниці проекту. Учасниці намагатимуться використовувати усі способи, щоб досягти цілі.

З кожним новим випуском кількість учасниць зменшуватиметься. Головне рішення, хто ж залишиться в реаліті-шоу, прийматиме Холостяк. Він також визначить, хто ж стане  переможницею та головною претенденткою на серце героя.

Режисер проекту розповіла, що кожна з учасниць є надзвичайно цікавою та яскравою особистістю, тому побачення з Холостяком вражатимуть глядачів. Реаліті-шоу «Хочу заміж» занурить тернополян у світ справжніх почуттів та неймовірних історій. Перший випуск програми незабаром з’явиться на телеканалі «Тернопіль 1». Переможниця реаліті-шоу відправиться разом з Холостяком у тижневу романтичну подорож Єгиптом.

Нагадаємо, на Тернопільщині шукають героїв шоу «Хата на тата». Обов’язковими умовами участі є двоє та більше дітей у родині, а також почуття гумору в батька. На час проекту жінку відправляють на відпочинок, який фінансує канал СТБ, а на батька чекає чимало домашніх клопотів. Якщо сім’я виконає всі умови реаліті-шоу, в якості виграшу вона отримає 50 тисяч гривень.

Comments

.,.,.,.