Тернопільський гурт представив новий кліп

Тернопільський гурт “Tvorchi”, який заявив про себе нещодавно, презентував новий кліп “Не танцюю”. 16 вересня з’явилось відео на пісню і впевнено почало набирати переглядів. Про це повідомляє “Тernopil-trend” з посиланням на інтернет-видання “Tenews“. 

Саму ж пісню виконавці гурту представили 9 вересня, а пізніше презентували відеоролик. Тернопільські музиканти вирішили показати свою роботу у вигляді танцювального кліпу, який завантажили. Відео підписане з хештегом #не танцюю, де учасник гурту розповідає чому не танцює. У кліпі змінюються декілька локацій, де головний герой Джефрі Кенні чітко і лаконічно пояснює, що не має часу на танці через роботу. Також у відеоролику звучить легка музика, що налаштовує на танцювальні ритми.

Нагадаємо, що гурт “Tvorchi” утворився у 2018 році і вже випустив кілька синглів. Окрім того, музиканти видали два альбоми, а в лютому 2019 року випустили відеокліп на пісню “Believe”, який набрав 400 тисяч переглядів. Також гурт взяв участь у фестивалі “Файне місто”, що за традицією щороку проходить у липні.

Comments

.,.,.,.