Музика юного тернопільського композитора стала саундтреком до італійського фільму

Юний тернополянин створює унікальні композиції, які виконують оркестри на великих сценах. Своїм талановитим студентом пишаються викладачі Тернопільського музичного училища. Повідомляє «Ternopil.trend».

Захоплюватися музикою хлопець почав з 5 років. З віком тернополянин Дмитро Кирилів почав створювати композиції для оркестрів, які вражають українську та іноземну публіку. 

В 11 років в юного композитора з’явився перший твір. За словами хлопця, створити композицію йому допомогла вчителька. Спільно з наставницею тернополянин написав твір для кларнета з фортепіано.

Щоб досягти такого успіху, Дмитро Кирилів щоденно проводить час за додатковими заняттями з музики. Загалом в день хлопець присвячує улюбленій музиці 5-6 годин, при цьому на 2-3 години він бере додаткові заняття, де займається самостійно. Нещодавно талант тернопільського музиканта помітили в Італії та взяли його твір в якості саундтреку до документального фільму.

В музичному училищі талант Дмитра Кириліва намагаються всебічно розвивати. Так, в честь ювілею – 60-річчя навчального закладу тернополянин разом з оркестром виконав свою композицію «Гуцульську Рапсодію» перед публікою.

Викладач юного композитора Євген Гайда вважає, що такого успіху його учень досягнув завдяки витримці, наполегливості та саморозвитку. Незважаючи на насичену навчальну програму, хлопець постійно шукає шляхи для вивчення додаткового матеріалу. Зокрема, нещодавно він відвідав Відень, де ознайомився з досвідом місцевих віртуозів. З своєї захоплюючої подорожі хлопець привіз чимало нот, варіантів етюдів та розігрувань.

Тернополянин є неодноразовим переможцем як всеукраїнських, так і міжнародних змагань. Незабаром Дмитро Кирилів представлятиме свій навчальний заклад на престижному міжнародному конкурсі.

Comments

.,.,.,.