Тернопіль приєднався до всеукраїнської акції «Lets help babusya»

З нагоди святкування Міжнародного дня благодійності в Тернополі провели цікаву акцію «Lets help babusya». Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «За Збручем».

Акцію присвятили допомозі людям похилого віку. Так, протягом дня волонтери в супермаркетах міста роздавали пенсіонерам продукти. Тернополяни активно долучалися до допомоги. 

Тернополянка Марія розповіла про свій перший досвід участі в подібній акції. Дівчина купила необхідні продукти для двох стареньких жінок. За словами учасниці благодійної акції, вона зрозуміла, що робити добро – надзвичайно приємно. При цьому добрий вчинок не потребує великих зусиль та часу. Коли бабусі побачили несподівані подарунки, старенькі розплакалися.

На думку тернополянки Марії, сьогодні літні люди опинилися у вкрай складному становищі, маючи маленькі пенсії часто не можуть собі придбати продукти, економлячи гроші на ліки. Дівчині настільки сподобалося благодійництво, що вона планує і в майбутньому долучатися до акцій, які проходитимуть в місті.

Слід зазначити, що акція «Lets help babusya» проходить в Україні не вперше. Вже шостий рік поспіль волонтери влаштовують пенсіонерам невелике свято. З кожним роком все більше українських міст долучаються до акції.

Comments

.,.,.,.