Український серіал б’є рекорди за переглядами у Польщі

Український серіал «Кріпосна», частину епізодів якого знімали на Тернопільщині, надзвичайно припав до душі нашим сусідам. Повідомляє «Ternopil.trend».

Популярність серіалу українського виробництва «Кріпосна» серед польських глядачів зростає шаленими темпами. За рівнем популярності його навіть порівнюють з такими відомими хітами як «Рабиня Ізаура» та «Величне століття». Активно обговорюють серіал в соціальних мережах як пересічні поляки, так і державні чиновники сусідньої країни.

Так, лише за перший тиждень показу аудиторія «Кріпосної» сягнула більше 1 мільйона польських глядачів. При цьому останній епізод мелодрами переглянули вже більше 2 мільйонів телеглядачів. Телеканал TVP1 створив багатоголосе озвучення серіалу. 

Експерти називають причиною такої стрімкої популярності серіалу географічний фактор. Адже, стрічка знімалася на знайомих як українцям, так і полякам географічним широтам. Також всі події фільму відбуваються в 19 століття, коли Чернігів, Варшава, Люблін та Соснівець входили до складу однієї країни.

В сюжеті історичної мелодрами розповідається про непросте життя кріпосної Катерини, яка має бездоганні манери, володіє декількома мовами та вміє надзвичайно гарно грати на фортепіано. Дівчина проживає у сім’ї поміщика Червінського. 

Одного дня Катерина зустрічає дворянина Олексія Косача та закохується у нього до безтями. Проте, шлях дівчини до волі та свободи був нелегким. Чим усе закінчиться незабаром стане відомо й українським глядачам, адже у вересні телеканал «СТБ» покаже другий сезон захоплюючого серіалу.
При цьому частина зйомок серіалу проходила і на Тернопільщині – на території палацу Вишневецьких, який у фільму виступає як Чернігівська губернія 19 століття.

Варто додати, що права на показ стрічки викупили такі країни як Чорногорія, Литва, Боснія і Герцеговина, Словенія та Хорватія.

Comments

.