Співачка DEDIU відзняла кліп у Кременці

Співачка з Тернополя DEDIU (Люся Качало) випустила кліп “Забери мене”, який відзняли в Кременці. Його зйомки зреалізувала компанія ” Moon Records”. Про це повідомляє “Тernopil-trend” з посиланням на інтернет-видання “Файне місто“. 

Кліп відзняли в Кременці, адже звідти родом батько співачки, Ярослав. Також це місто рекомендував її дядько Сергій, який живе і працює там. Він обирав місця, які найбільш пасували для зйомок містичного кліпу. За його порадою основними локаціями для кліпу стали Кременецький ліс і кар’єр. 

До створення яскравої візуальної картинки долучились і студенти Кременецької педагогічної академії імені Т. Шевченка, і двоюрідний брат співачки Андрій Дедю. З його допомогою забезпечили аерозйомки кліпу. Окрім того, чоловік співачки, Андрій Качало, посприяв створенню музичного ролика, адже забезпечив звукову палітру композиції. Також позаштатним продюсером, організатором зйомок став дядько артистки – Сергій Дедю. Він і допомагав в аранжуванні кліпу для кращого візуального ефекту. 

У самому ролику співачка закликає до себе невідому силу, розкладаючи карти і граючи на піаніно. Кліп розпочинається тим, що юнак прогулюється ранковим лісом, який заполонив туман. Прислухаючись до шелесту навколо і каркання круків, він помічає на дорозі дивної форми каблучку, яку тільки взявши до рук, приміряє на палець. Потім ліс огортають сутінки і звідусіль виходять люди в чорному одязі (наче вампіри). Вони оточують над урвищем юнака і його забирає жінка, пронизуючи пильним поглядом. Ролик закінчується тим, що ранковим лісом біжить дівчина, яка знаходить ту саму каблучку і одягає на палець. Після того позаду неї з’являється той самий юнак, який узяв перстень на початку кліпу. У такий спосіб композиція має відкритий фінал з ефектом несподіванки. 

Comments

.,.,.,.