У Тернополі започатковують особливий проект

Олена Коваль з Тернополя вирішила створити танцювальний проект для особливих дітей з назвою “Танцюй, як усі”. Про це повідомляє “Ternopil-trend” з посиланням на сюжет “Т1 Новини”

Цей проект за словами ініціаторки є інклюзивним і призначений для дітей з інвалідністю, але в ньому можуть брати участь і діти зі звичайних сімей. Участь у такому проекті є безкоштовною і немає якихось обмежень. Жінка його організовує, щоб виступити на День міста невеликим танцювальним колективом разом з батьками й дітьми.

Олена Коваль оприлюднює етапи роботи на сторінці свого проекту “Життя без меж”, що започаткований нею раніше. У загальнодоступній групі Facebook вона викладає світлини з репетицій, перша з яких відбулась 1 серпня. Співорганізатором цього є Ірина Лилик, яка очолює танцювальний гурток Bright emotions. З її допомогою протягом кількох тижнів Олена Коваль разом із батьками, молоддю й дітками підготують танцювальний фестиваль і покажуть його 25 серпня на Театральній площі міста. Організаторка проекту підкреслює, що пісня, підібрана до танцю, нікого не залишить байдужим.

За словами Олени Коваль другою стороною медалі такого проекту є зруйнування упереджень і стереотипів між сім’ями, щоб показати дітей з інвалідністю на рівні з іншими незалежно від стану здоров’я. 

Нагадаємо, що Олена Коваль і раніше робила проекти для дітей з інвалідністю, а навесні створила жіночий клуб “Я поруч”. Жінка вирішила зробити цей клуб для мам особливих дітей, аби вони мали змогу відволікатись від щоденних турбот і отримувати цінні поради для вирішення проблем. У ньому проводили майстер-класи, тренінги, неформальні зустрічі за участю арт-терапевтів, професійних психологів, а також намагались залучати мам з інших міст для обміну досвідом, історіями. Цикл зустрічей у клубі був покликаний створити інформаційну підтримку для сімей з інвалідністю.

Comments

.,.,.,.