На Тернопільщині священик започаткував оригінальний флешмоб з соняшниками

Священик з Лановецького району Олексій Філюк, відомий на просторах Тернопільщини своїми блогами, започаткував новий флешмоб. Повідомляє «Ternopil-trend».

Допис з’явився на сторінці в соціальній мережі чоловіка. Олексій Філюк запропонував жителям Тернопільщини взяти участь в своєрідному розіграші. За умовами конкурсу в коментарях під дописом потрібно опублікувати своє фото в соняшниках. 

Автор світлини, яка набере найбільше вподобань, отримає приз від Олексія Філюка. За словами чоловіка, він нещодавно повернувся з подорожі Парижем, де купив пляшку червоного французького вина, яку і віддасть переможцю. Фінальний розіграш пройде в неділю 28 липня.

Флешмоб припав до душі користувачам та отримав більше ста коментарів та близько двох тисяч вподобань в місцевій групі «Моя Лановеччина».

Варто додати, що Олексій Філюк прославився завдяки інтернет-трансляції богослужінь в соціальній мережі. В своєму акаунті священик має більше 17 тисяч підписників. Чоловіку вдається поєднувати служіння Богу, громадську діяльність та сім’ю. Окрім цього священик-блогер частенько викладає на своїй сторінці смачні рецепти різноманітних смаколиків, які отримують захоплені коментарі користувачів.

Comments

.,.,.,.