Скрипаль з Тернопільщини отримав перемогу на престижному міжнародному конкурсі

Талановитий юний музикант з Кременця став лауреатом міжнародного конкурсу скрипалів, що пройшов у Львові. Щаслива новина з’явилася на сторінці в соціальній мережі місцевої школи, яку хлопець закінчив у цьому році. Повідомляє «Ternopil.trend».

17-річний Леонід Дацюк отримав Гран-прі Міжнародного конкурсу юних скрипалів, альтистів та віоленчелістів «Львівський віртуоз 2019». 

Допоки друзі талановитого хлопця насолоджувалися літніми канікулами, Леонід Дацюк посилено готувався до конкурсу, що принесло свої плоди. Допоміг скрипалю отримати перемогу його батько – музикант за професією. На конкурсі кременчанин виконав досить складний твір авторства Мирослава Скорика «Каприз».

Варто додати, що конкурс має на меті сприяння розвитку таланту молодих музикантів та обмін досвідом між педагогами музичних навчальних закладів. Загалом в заході взяли участь 118 конкурсантів. Усіх учасників поділили на чотири вікові категорії: від 7-10 років, від 11-14 років, від 15-17 років та від 18 до 20 років. У своїй категорії Леонід Дацюк став беззаперечним переможцем.

Окрім цього юний музикант разом з Оксаною Бутринською отримали Гран-прі ІІ Міжнародного конкурсу юних скрипалів та віолончелістів. 

Comments

.,.,.,.