Мами тернопільських випускників влаштували сюрприз для своїх дітей

На Тернопільщині випускники та їхні батьки відгуляли випускні вечори. Мами школярів тернопільської школи № 7 вирішили подарувати своїм дітям незабутню згадку про останнє шкільне свято. Повідомляє «Ternopil.trend».

Батьки зняли відеокліп за своєї участі. В сюжеті кліпу мами згадують, як ще зовсім недавно вели своїх маленьких школярів у перший клас, а сьогодні вони вже прощаються зі школою. В пісні батьки одинадцятикласників дають їм настанови на щасливе доросле життя.

Також під час традиційного параду випускників батьки пройшлися центральною вулицею міста у футболках, на яких були зазначені їхні прізвища. За словами щасливих мам випускників, в такий спосіб вони продемонстрували своїм дітям, що на шляху, який тільки починається, вони будуть завжди з ними в одній команді.

Варто додати, що цьогоріч випускники дивували різноманіттям вбрань. Дехто з дівчат вибрав традиційне вечірнє плаття, інші ж випускниці одягнули на випускний вечір неймовірно красиві вишиті сукні.

В четвер 27 червня випускники пройшли урочистим парадом від Надставної церкви до Центрального стадіону. Подивитися на випускників прийшло чимало тернополян. Одинадцятикласники під час параду вигукували назви шкіл, співали та охоче фотографувалися.

Comments

.,.,.,.