Маленькі тернополяни створили рок-версію гімну України

Юні тернополяни вразили оригінальним виконанням гімну України. Діти – учасники табору «Веселі канікули з Богом», який проходить на базі благодійної організації «Карітас», створили свою рок-версію національного гімну.

Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «0352 Тернопіль».

За словами маленьких талантів, їм більше сподобалася своя версія композиції, оскільки вона запальніша та весела. Тернополяни не обмежилися лише виконанням композиції, доповнивши свій виступ танцями. Кліп вихованців літнього табору одразу набув чимало популярності серед жителів Тернополя.

Діти зізнаються, що вчити танець одночасно з піснею було не легко, однак допомагала їм в цьому хореограф Ніно. Переглянути відеоролик можна за посиланням.

Варто додати, що своєрідний флешмоб з виконання гімну України в сучасній версії стартував на початку червня. Першими національний гімн виконали школярі з міста Новомосковськ Дніпропетровської області. Менше ніж за місяць відеоролик переглянули більше 2 мільйонів людей.

Коли педагоги благодійної організації побачили кліп в мережі, вирішили організувати подібний захід і для своїх вихованців. Можливо маленьким тернополянам вдасться випередити школярів з Дніпропетровщини.

Слід зазначити, що в таборі «Веселі канікули з Богом» проводять канікули діти з малозабезпечених чи неповних родин, а також діти бійців, які воювали на Сході України.

Comments

.,.,.,.