Два в одному: на пляжі “Циганка” влаштовують кінопоказ

На пляжі “Циганка” у Тернополі влаштовують кіно просто неба. На ці кінопокази запрошують усіх бажаючих. Повідомляє про подію “Ternopil-trend” з посиланням на інтернет-видання “Часопис”

З ініціативи тернополянина Тимофія Іванечка кінопокази проходять з 14 червня. Перегляд фільмів є безкоштовним і долучитись можуть усі бажаючі. Організатор каже, що людям така ідея фільмів під відкритим небом подобається, адже відвідувачів щоразу більшає. Для перегляду вибирають класику або комедію. Цей проект має назву “Доступне кіно”, а з його допомогою заохочують більше людей для відвідування цікавих місць у Тернополі. 

Тимофій Іванечко розповідає, що перегляд фільмів починається о 21:45. Зазвичай люди приходять цілими компаніями і приносять із собою їжу та напої, а самий пляж обрали через те, що це цікаве і популярне місце для відпочинку. Організатор каже, що власними зусиллями облаштували місце, установили техніку і створили сторінку про кіно на “Циганці” в соцмережах, щоб воно було зручним для відвідувачів. За його словами, наразі це безкоштовно, а потім вхід на кіноперегляди може бути платним.

Comments

.,.,.,.