В Тернополі знімають комедійний детектив

4 грудня 2018 року у Тернополі розпочались зйомки короткометражного комедійного детективу «Пакєт» режисера Максима Мельника. Як повідомляє ternopil-trend.in відомо, що знімальна група стрічки складається із місцевих фахівців, героїв фільму грають актори-початківці, яких обрали на кастингу, що проходив у Тернополі. Першою знімальною локацією став один із супермаркетів міста.

За словами креативного директора Тернопільської кінокомісії Наталі Турчин, енергійна команда тернопільських кінотворців стартувала. Перша знімальна зміна закінчилася далеко за північ. Вона зауважила, що фільм буде цікавою історією з інтригуючою розв`язкою та закрученим сюжетом. Відповіді на всі питання стосовно стрічки можна бути почути під час ІІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля», який розпочнеться 19 грудня.

Говорячи про зйомки нового фільму, керівник кінокомісії Леонід Бицюра зазначив, що Тернопіль відкритий до розвитку кіномистецтва і наразі в місті знімають черговий фільм, акторський склад якого підібрали із числа місцевих жителів. Приємно усвідомлювати той факт, що в Тернополі почало розвиватися кіномистецтво. Вийшло вже чимало фільмів, які створювалися за участю місцевих режисерів і акторів, багато фільмів знімалися на території міста чи області. Так буде і надалі, оскільки регулярно проводяться кастинги, відбуваються прем’єри художніх і документальних фільмів, організовуються кінофестивалі. Деякі проекти вже почали втілюватися, а ще багато інших є у планах кінотворців.

Нагадаємо, що в 2018 році в Україні було знято більше 30-ти стрічок різних жанрів, серед яких багато дитячих і комедійних фільмів. На 2019 рік у державному бюджеті передбачено понад 1 мільярд гривень на розвиток українського кінематографу. Тож у наступному році можна очікувати виходу ряду нових фільмів, створених талановитими українськими режисерами.

Comments

.,.,.,.