Кінопрем’єри тижня: «Під Сільвер Лейк» та «Смертні машини»

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді ternopil-trend.in.ua розгляне «Під Сільвер Лейк» та «Смертні машини».

«Під Сільвер Лейк»

6 грудня на екрани кінотеатрів виходить фільм у жанрі нео-нуар режисера Девіда Роберта Мітчелла «Під Сільвер Лейк». У центрі сюжету стрічки опиняється молодий 33-річний хлопець на ім’я Сем (герой актора Ендрю Гарфілд), привітний юнак, який здається втратив ціль у житті. А починається все тоді, коли одного дня він, сидячи на балконі власної квартири, помічає біля басейну на території житлового комплексу у якому мешкає красиву незнайомку з собачкою. Він потай спостерігає за нею і чим далі тим більше зацікавлюється дівчиною. Незабаром він стикається з нею у дворі і дізнається, що його шпигунську гру було викрито. Але дівчина, яку до речі звати Сара (героїня Райлі Кіо), зовсім не сердиться, а навпаки рада знайомству і хоче продовжити спілкування. Вони розважаються і гарно проводять вечір. Коли ж Сем приходить зранку, то бачить, що її квартира зачинена, а крізь вікно помічає, що у помешканні порожньо і всі речі зникли, втім, як і Сара. Закоханий юнак не може залишити питання без відповіді і починає власне розслідування таємничого зникнення. Щоб розгадати загадку йому доведеться вийти далеко за межі свого відокремленого світу. Але зробивши лише перший крок він починає розуміти, що тут приховується щось значно важливіше і все зовсім не таке, яким здається на перший погляд.

«Смертні машини»

6 грудня у кінотеатрах розпочнеться показ постапокаліптичного пригодницького фільму режисера Крістіана Ріверса «Смертні машини». В основі сюжету стрічки одноіменний роман Філіпа Ріві. Події фільму розгортаються у майбутньому, де на планеті, що зазнала руйнівних змін, більше не залишилося нічого знайомого. Тепер весь світ це пустеля по якій пересуваються велетенські машини-міста, на яких живуть люди. Усі машини різні, одні з них невеликі, а інші сягають гігантських розмірів. Найбільшим ж серед усіх є Лондон. У світі обмежених ресурсів кожен бореться за виживання будь-якими доступними способами і більші міста захоплюють менші. Ось у такому світі і мешкає загадкова молода дівчина Естер Шоу (героїня акторки Гери Гілмар), яка знає таємницю і має виконати важливу місію. У досягненні поставленої цілі її союзниками стають Анна Фенг (героїня Джайха), небезпечна злочинниця, за чию голову назначена винагорода, і 16-річний юнак Том Нетсворс (герой Роберта Шіена), лондонець, який ніколи раніше не виходив за межі свого міста. Разом вони хочуть організувати повстання проти гігантського хижого міста на колесах.

Comments

.,.,.,.