Кохання, історія і Земля: у Тернополі пройде тиждень кіно

У файному місті невдовзі відбудеться “Тиждень австрійського кіно” в рамках фестивалю. До перегляду фільмів у книгарні “Є” запрошують усіх охочих або ж любителів чогось новенького.

Про це повідомляє “Тернопіль-тренд”.

Такий тематичний захід проводить в Україні Австрійський культурний форум і компанія “Артхаус Трафік”. Вхід на перегляд фільмів вільний і для відвідувачів немає якихось обмежень.

Першим фільмом, який покажуть у книгарні 11 червня об 11:30 буде “Земля” (режисер Ніколаус Гейрхальтер). Ця стрічка розповідає про те як щоденно переміщають мільярди тонн землі за допомогою техніки. Фільм зорієнтовує на екологічні і нагальні проблеми, змушує задуматись про майбутнє планети.

12 червня покажуть стрічку іншого плану, яка кардинально відрізняється від попередньої. У сюжеті фільму “Машина кохання” ідеться про легковажного чоловіка, який використував жінок лише для вигоди, але потім закохався в інструкторку з водіння. З цього моменту його світ перевернувся і він постав перед вибором: робота чи любов.

Завершальним фільмом стане історична драма “Анджело”, режисером якої є Маркус Шляйнцер. Фільм розповідає про події у Відні на початку 18 ст., де графиня бере під опіку африканського хлопчика-раба і виховує його. Коли він виростає, то стає незамінним експонатом при графському дворі. А далі його чекає крутий поворот долі. Цей фільм дає можливість подумати над поняттями Свого і Чужого, а також над питанням ідентичності.

Comments

.,.,.,.