В Збаражі запроваджують традицію проведення вуличних концертів

Цікаву традицію започаткували у Збаражі. Відтепер жителі міста щонеділі зможуть послухати виступи місцевих виконавців. Повідомляє «Ternopil.trend».

Імпровізовану сцену організували у Сквері Героїв. Перший виступ відбувся уже цієї неділі. Перед охочими виступили юні музиканти, які співали та грали на інструментах.

Вуличні концерти одразу ж знайшли підтримку серед жителів Збаража. За словами однієї з гостей заходу Ольги Іванівни, вона прийшла на виступи разом з своїми внуками. Один з хлопців навіть зіграв декілька музичних творів.

Жінка відмітила дуже гарну організацію концерту і зазначила, що багато людей прийшли послухати молоді таланти. Також це хороша перспектива для початківців, які бажають розвиватися у музичному напрямку.

Мер Збаража Роман Полікровський зазначив, що вуличні концерти влаштовуватимуть кожного тижня. Щоправда, захід проходитиме лише протягом літнього сезону.

Варто додати, що фестивалі вуличної музики є досить популярними у Тернополі. Так, в минулому році в обласному центрі пройшов концерт та фестиваль вуличної музики «Світові хіти», які виконував Галицький муніципальний оркестр. Проте, найбільш очікуваною музичною подією 2019 року буде фестиваль «Файне місто», яке відвідають чимало зіркових гуртів.

Comments

.