Співачка з Тернополя випустила нову пісню

Тернопільська співачка Zozulуa випустила новий кліп, який присвячений матерям. Про це інформує «Ternopil-trend» з посиланням на інтернет-видання «Тернопільські новини».

Нова пісня присвячена матерям, зокрема і мамі співачки. Вона підписала свою нову композицію як подарунок для любих матусь. Пісня співачки сподобалась прихильникам її творчості, а під її відеороботою вони щедро ділились коментарями.

У композиції співачки ідеться про материнський дім, де кожен завжди знаходить спокій і затишок, адже рідна людина чекає як удень, так і вночі. Її серцю завжди хочеться радіти, бо навколо хати цвітуть півонії, виплекані дбайливими руками мами.

Співачка згадує про квіти у маминому саду, як про провідників у дитинство. Виконавиця співає про те, що збереже півонії мами у своєму серці, адже вони для неї, як ліки. Удома вона згадує про часи дитинства, коли вперше почула слово «доню». Співачка завдячує мамі за те, що подарувала їй долю і присвячує найріднішій ці рядки.

Нагадуємо, що попередня композиція тернополянки Zozulуa «Чорне і біле» набрала мільйони переглядів і вразила слухачів чуттєвістю, ніжністю і проникливим виконанням. Ця пісня про різні грані любові і відчуття закоханості, яке переживає виконавиця.

До слова, тернопільська співачка Василина Зозуля стала популярною завдяки творчому дебюту з піснею “Чорне і біле”, яка вийшла наприкінці серпня 2018. Разом із тим вийшов і кліп, який за словами авторки відразу узяли в ротацю на телеканал М2. Співачка займалась вокалом у дитинстві, а потім це полишила. Знову до музики Василина Зозуля повернулась п’ять років тому: спочатку вона працювала на весільних церемоніях, а потім вирішила, що хоче нового рівня у стосунках. Зараз вона співпрацює з компанією UMIG Music, а також виступає на мистецьких подіях і корпоративах.

Comments

.,.,.,.