“Усі разом”: у Тернополі представлять дитяче кіно

У Тернопільській студії «Тhe BEST» відзняли фільм про молодь, в якому знялись театрали з ТНПУ ім. В. Гнатюка і «Медійної школи».

Про це повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на інтернет-видання «Комета».

Кінострічку покажуть завтра, 17 травня, у кінотеатрі «Палац кіно». Автор сценарію Тетяна Фірташ зазначає, що фільм є масштабним тернопільським проектом, на який було витрачено 120 тис. доларів, що порівняно з іншими фільмами не складає великої суми. Вона розповідає, що робота над фільмом розпочалась два роки тому, коли написала сценарій. У стрічці є три основні вікові сюжетні лінії – це діти третього класу, школярі 9-10 класу і повнолітні актори. Тетяна додає, що такого проекту в Тернополі ще не було. Фільм знімали у понад 20-ти локаціях, куди залучили 38 акторів з текстами. Авторка вдячна партнерам, адже місця їм надавали безкоштовно. Також у фільмі є епізоди з Тернопільської міської лікарні №2. Тетяна втішена, що різні інстанції радо співпрацювали з ними, адже роль як лікаря, так і директора зіграли реальні люди.

Режисер, художник-постановник фільму пояснює, що стрічка не показує соціально-психологічних проблем, а власне є кіно розважального характеру. Він усвідомлює всеохопний процес кіновиробництва, але стрічка є пілотним проектом і радше випробуваннням для них самих. Їхній фільм належить жанру дитячого кіно, що має попит на кіноринку.

Перед прем’єрою любителі кіно прирівняли фільм «Усі разом» до відомого серіалу «Школа», а творці тернопільської стрічки кажуть, що розпочинали роботу над різними проектами одночасно.

До слова, тернополянин ініціював благодійний проект з озвучування кіно, а саме Роман Задорожний, керівник Фонду розвитку культури і неформальної освіти «Натисни старт». Він хоче створити базу даних документальних фільмів для шкіл, громадських організацій, фестивалів та інших культурних подій.

Comments

.,.,.,.