Тернопільські музиканти підкорюють Європу з новим альбомом

Місцевий гурт “Тіk Tu” випустив свій другий студійний альбом та вирушив з ним у європейське турне. Днями “Ulitakis”, – це назва альбому, – представлять і у рідному місті. Подробиці розповідає “Ternopil.trend“.

Берлін, Хоф, Дрезден, Прага, Ґожув – ось список закордонних міст, які вже встигла відвідати тернопільська банда. Європа зустріла представників української музичної сцени тепло. Втім, для музикантів це не перша поїздка за межі нашої країни – презентуючи перший альбом, бенд також їздив близьким зарубіжжям. Учасники гурту кажуть, не плекають надто зухвалих надій на підкорення Європи, однак раді можливості грати свою музику всюди, де є на те попит. В Україні же “Tik Tu” встигли відмітитись у Харкові, а на черзі Тернопіль, Київ та Львів.

Платівка відрізняється за звучанням від першої і насамперед пояснюється це тим, що музиканти переоцінили свої музичні вподобання. До того ж, розповідають, – стали менш прискіпливі до власного матеріалу і збиралися на запис тільки маючи на те натхнення. Відтак, працювали над альбомом два роки. Роман, бас-гітарист гурту, каже, що доопрацьовувати матеріал можна вічно, однак в них є свої методи, як визначити, готовий альбом побачити світ, чи ні. Розповідає, що головним критерієм є баланс всього з усім: тембровість інструментів, динаміка, емоційна навантаженість та характер звучання. А момент, коли трек дійсно готовий, визначається правилом двох: якщо двом заходить – значить трек готовий. Пісні наповнені як характерним для “Tik Tu” звучанням, так і цілком новими елементами.

До прикладу, використовували шумовий какофонатор, аналогові клавішні, деякі звуки переганяли через касетний рекордер. Усе це робить звучання платівки дещо еклектичним, у найкращих традиціях бенду. «Ulitakis» можна послухати онлайн на Sound Cloud або ж придбати CD-диск і навіть касету.

Comments

.,.,.,.