Де купити якісний та недорогий одяг для дітей

 

Для дітей завжди обирають найкраще. Це стосується і одягу. Так дитячий одяг повинен бути модним, гарним, тканина натуральною, гіпоалергенною та якісною, кольори стійкими – адже одягу доведеться витримувати практично щоденне прання. Зважаючи на все це, здається, що вартість одягу, який буде відповідати цим вимогам має бути дуже високою. Проте якісний – не значить дорогий. Один з найвідоміших у світі американський бренд дитячого одягу Carter’s дотримується саме такого принципу. Цьому виробнику вдається поєднувати  в своїй продукції високу якість та прийнятну ціну. Саме тому протягом багатьох десятиліть одяг компанії користується попитом в більшості країн світу. Асортимент одягу картерс україна представлений моделями для дітей від народження до 8 років. 

Чому бренд користується популярністю

Тканина, що використовується компанією для пошиття одягу відповідає всім стандартам якості та безпеки: 100% бавовна, не розтягується, не линяє, не деформується під час носіння та прання. Всі моделі практичні та зручні, забезпечують свободу рухів для активних малюків. Шви одягу зроблено максимально м’якими, щоб не подразнювати шкіру. 

Дизайн та принти повсякденних моделей розроблені так, щоб легко поєднуватися один з одним. Принти одягу повторюються в різних вікових категоріях, що дозволяє створювати фемілі-лук для молодших та старших дітей в сім’ї. Така властивість – гарна можливість для фотосесій і просто щоденних зйомок – гарні насичені кольори, чудові дизайнерські малюнки внесуть необхідні акценти на фото в будь-яких ситуаціях. 

Виробник продумує не лише дизайн, а й зручну кількість одягу. Так можна придбати одразу комплекти. Наприклад, 5 боді (чоловічків) одного розміру різних кольорів забезпечать необхідний запас змінного одягу для певного періоду життя. Піжама, яка складається з однієї-двох футболок, штанів та шортів, дозволяє комбінувати елементи відповідно до сезону, а також міняти для прання. 

Історія бренду Carter’s

Компанія була заснована в 1865 році американським підприємцем Вільямом Картером. Він, як батько 4 дітей, зауважив, як складно придбати якісний та недорогий дитячий одяг. Так він започаткував власну компанію, в асортименті продукції якої спершу були плетені рукавички. З того часу асортимент компанії постійно розширювався. Компанія стала всесвітньовідомою, проте її стандарт – висока якість за низьку ціну – залишається незмінним. 

Comments

.,.,.,.