Що потрібно знати при покупці лазерного далекоміра

Це універсальний прилад, без якого складно виміряти відстані у різних умовах середовища. Вирізняють різні типи лазерних далекомірів, залежно від виробничого чи побутового застосування. Ціна також у цьому випадку відрізнятиметься. Жителям Тернополя буде цікава інформація щодо того, як вибрати найкращий прилад, який прослужить справді довго та справно.

Вибір лазерного далекоміра

Фактично, лазерний далекомір є невеликим обчислювальним центром, за допомогою якого досить зручно проводити розрахунки. Отримані характеристики зберігаються, це вимір відстаней. Доступні й додаткові можливості приладів, які впливають на ціну.

  1. Максимальна відстань, що вимірюється. Мова йде про дальність виміру. Для великих відстаней, наприклад, потрібна пластина, що відображає, і штатив, лазерні окуляри. У комплект ще додають оптичний чи цифровий візир. Його присутність потрібна, якщо ви плануєте працювати з далекоміром на вулиці. Такі прилади найбільше підходять для професійної сфери застосування.
  2. Точність вимірів. Більшість приладів характеризується точністю +-1,5-2 мм. Цього достатньо, щоб виконати досить широке коло завдань.
  3. Функціональність пристрою. Мова йде про такі можливості, як обчислення обсягу та площі, додавання, віднімання, пам’ять вимірів. Наприклад, великим попитом користується функція непрямих вимірів. Якщо немає можливості зробити прямий замір – це найкращий варіант. Ще одна популярна функція – підсвічування дисплея та клавіатури. Не всі прилади мають таку можливість, але це актуально при роботі в недостатньому освітленні.
  4. Надійність лазерного далекоміра. Показник залежить від виробника, від наявності сертифікатів якості. Можливо, такі прилади будуть дорожчими, але це цілком виправдано.

1

Професійний або побутовий лазерний далекомір

Перед покупкою, потрібно чітко розуміти, яка рулетка лазерна вам необхідна, в якій сфері ви її використовуватимете і як часто. Від цього залежить тип приладу та його ціна.

Експерти радять визначити коло завдань приладу, які ви плануєте вирішувати за його допомогою. Відштовхуючись від зазначених запитів, можна зробити найбільш правильний для вас вибір.

Де придбати прилад

Жителі Тернополя можуть придбати як доступний за ціною варіант, так і дорожчий. В інтернет-магазині Electrooff є широкий асортимент. Користувачів хвилює вартість, вона залежить від технічних характеристик, а також функціональних можливостей приладу.

Щоб зекономити та виграти час, можна замовити адресну доставку, вибір за вами. Обраний інструмент часто замовляють за зниженою ціною, адже на ресурсі регулярно проходять акції.

Якщо залишаються невирішені питання щодо вибору лазерного далекоміра, можна проконсультуватися з фахівцями. Доступно також відео, яке допоможе визначитися і зробити вибір.

1

Comments

.,.,.,.