Особливості закладів мережі Сім’ї ресторанів Файного Міста

Якщо хочеться смачно поїсти та добре відпочити, Вам у ресторани мережі Файного Міста. Це популярні заклади Тернополя, які обожнюють місцеві й радо відвідують туристи з усіх куточків України.

У місті Тернопіль куди піти? Крокуйте у самісінький центр, адже саме там розташовані всі Файні ресторани! Якщо плануєте відпустку у Тернополі, влаштуйте гастрономічне рандеву через усі локації!

Найкращі ресторани Тернополя від легендарної мережі закладів Сім’я ресторанів Файного Міста

Найкращі ресторани Тернополя — саме так про Файне говорять тернополяни, українські та навіть іноземні подорожуючі. Чим особливі ці ресторани Тернополя? Самобутністю, стильними рішеннями в інтер’єрі та подачі страв, приємними цінами та якісним обслуговуванням. А ще тут дійсно дуже смачна кухня у м. Тернопіль:

  1. Jan Amor (О. Кульчицької, 1). Вишукана європейська кухня, затишні кулуарні зали. Морепродукти, зокрема французькі та ірландські устриці, подають у дуеті з чудовими винами. Обов’язково скуштуйте їх десерти! У м. Тернопіль де поїсти з родиною у спокійній атмосфері? Ян Амор — ідеальний варіянт.

  2. Party-Restaurant Young у м. Тернопіль відомий своєю паназіатською кухнею (О. Кульчицької, 2-А, 5-й поверх). Оригінальні коктейлі та страви культового закладу від мережі FaineMisto, ритмічні ді-джей сети й запальні вечірки гарантують класний відпочинок.

  3. Нонаме клуб вночі перетворюється на ритмічну танцювальну мекку, а вдень — це сучасний та дещо екстравагантний ресторан мексиканської кухні (О. Кульчицької, 2-А). У місті Тернопіль куди піти туристу, щоб відчути всі гастрономічні грані Мексики на час пандемії? Тільки у Noname!

  4. Файне Місто Паб (Шевченка, 23). Просторий заклад, в якому можна бюджетно поїсти та смачно випити. Пивні башти та дегустації крафтового пива, українська та європейська кухні, а ще неймовірно затишна атмосфера. У м. Тернопіль де поїсти смачних хачапурі? У пабі їх чималий вибір!

  5. Клуб Файного Міста у м. Тернопіль (Шевченка, 23), як і паб Файного, ідеально підходить для відпочинку у компанії та з родиною. Живі виступи музичних гуртів, футбольні трансляції та цікава ф’южн кухня. Особливо радимо прийти сюди на сніданок: солодкі, солоні та ситні комбо!

  6. Пасаж Адлера 13 (О. Кульчицької, 1). Авторські коктейлі та оригінальні настоянки на травах, стильний бар, в якому можна добре поїсти. Їх бургери вже стали місцевою легендою!

  7. На Небі у м. Тернопіль підкорює серця з перших хвилин, а його розкішна тераса з панорамою на місто — захоплює подих (Кульчицької, 2-А, 6-й поверх)! Na Nebi є закладом сучасної української кухні + винна шафа + гриль-меню!

Ознайомитися з меню ресторанів та навіть зробити замовлення на доставку можна на fainemisto.com.2

Топ закладів Тернополя під супроводом найкращого шеф-кухаря міста від Faine Misto 

Вадим Тимофеєв є бренд-шефом цієї мережі. Якщо Ви якось дотичні до ресторанної сфери, неодмінно чули про нього! Він неординарний і творчий, саме тому під його керівництвом Файне очолив топ закладів Тернополя! Скуштуйте фірмові страви Тимофеєва у ресторанах Ян Амор, Пасаж Адлера, Нонаме.

Comments

.,.,.,.