Кліп у підземеллі катедри зняли тернополянки

Музичний колектив «Gloria» з Тернополя переробили польську колядку на сучасний манер. Митці відзняли кліп на пісню «Світло любові» у підземному приміщенні Тернопільського архикатедрального собору. Далі на ternopil-trend.

«Світло любові»

1

Співачки прокоментували, що польські колядки давно є у їхньому репертуарі. Однак цього разу вирішили додати чогось нового, відтворити з усіма особливостями українських пісень.

Василина Горяча, одна із вокалісток колективу «Gloria», розповіла, спочатку вигадали ідеї для кліпу, а потім написали куплет українською. Далі все пішло «як по маслу» і вийшло легко зробити повноцінну композицію.

В українській версії колядки йдеться про відчуття людини у день Різдва, восхвалення маленького Ісуса Христа. Текст написаний просто, використовується звертання «Ти, Тебе», також відчутно особисте ставлення авторок до свята Різдва.

Особливістю «Світла любові», на думку вокалісток, є відсутність типового різдвяного драматизму. Адже текст повністю розкриває деталі святкування народження Христа, а поміж слів читається добро.

Зйомки у крипті тернопільської катедри

7

Автентичність — цим повинна вирізнятися пісня «Світло любові» з-поміж інших композицій. Тернопільський Архикатедральний Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці підійшов для творців бездоганно. Вони прокоментували, що приміщення крипту (прихованого підземного приміщення собору) допомогло передати потрібну атмосферу. Це підтвердила Тетяна Дармограй, вокалістка музичного колективу.

Музикантам не було складно втілити ідеї в життя, бо мали багато натхнення. До того ж, свою роботу роблять із любов’ю, що вважають беззаперечним доказом їхнього бажання. Багато справ вирішували разом із командою. Сюди входить і зйомка у крипті тернопільської катедри. Написали текст, підготували аранжування та одразу взялися до створення візуального матеріалу.

Знімальний процес тривав 4 години. За цей період співачкам було незручно через холод у приміщенні. Тетяна Дармограй і Василина Горяча у кадрі з’явилися у легких сукнях, тому довелося вийти із зони комфорту. Проте вважають, що заради мистецтва треба перетерпіти будь-яку температуру. Відеокліп триває 3 хвилини.

Крипт катедри настільки пасував до атмосфери кліпу, що приміщення залишили таким, яким воно є. Команда колективу додала лише декілька деталей для декору.

Для всіх поціновувачів мистецтва

1

Музичний колектив «Gloria» обіцяють, будуть продовжувати створювати чуттєві композиції на різні теми. Співачки переконані, що любов до своєї справи дарує їм натхнення на усе життя. Від експериментів теж не відмовляються.

Василина Горяча і Тетяна Дармограй працюють над укладенням музичної збірки – нового благодійного проєкту. Всього має бути 15 колядок. Працюють над реалізацією з 2019 року. Це їхня мрія і співачки просять всіх охочих долучитися до збору грошей. Хочуть зібрати 85 тисяч гривень. Музичний колектив «Gloria» просять долучитися до проєкту та поширювати інформацію у соцмережах.

Comments

.,.,.,.