Чи можливо самостійно справитися з наркоманією

Чимало тернополян стикалися з проблемою, коли наркотики руйнували їхнє життя та життя їхніх  сімей. Одноразове вживання наркотичних речовин з часом переростає в залежність, з якою досить важко впоратися самостійно, а на певному етапі не обійтися без допомоги фахівців.

Коли потрібно звертатися до лікаря-нарколога тернополянам

Найефективнішим лікування від наркоманії буде в тому випадку, якщо вчасно звернутися до лікаря на ранній стадії вживання заборонених речовин. Детальніше про це можна дізнатися в медичному центрі “Медикоменте”. Наркоманія може поступово розвиватися протягом певного часу: це може бути місяць, пів року, рік. В кожного різний період звикання до наркотиків.

Поки людина не почала вживати регулярно заборонені речовини, в неї ще не розвинулася хвороба. На ранніх стадіях вживання наркотиків за деякими ознаками можна помітити, що ваша рідна людина чи знайомий збилися зі шляху.

Перш за все, змінюється поведінка, інтереси, захоплення, пристрасті чи характер. Якщо ви уважно спостерігаєте за поведінкою вашої рідної людини, ви одразу ж помітите зміни.

Про те, що людина регулярно почала вживати наркотики свідчать такі ознаки як: надмірне збудження чи сильна загальмованість, звуження чи розширення зіниць, всупереч освітленню в приміщенні або на вулиці, порушення мови та рухів. В такому випадку без консультації лікаря та лікування в спеціалізованих закладах не обійтися.

Де анонімно отримати консультацію нарколога тернополянам

наркоман

Звичайно, проблема наркоманії є досить делікатною і не завжди пацієнт бажає, щоб хтось знав про його залежність. Тому, найкращим варіантом є консультація в лікаря нарколога в Києві. Чим скоріше ви звернетеся до фахівця, тим вищий шанс успішного лікування від залежності.

Отримати фахову консультацію можна в лікарів наркологів центру «Медикоменте», де вам нададуть анонімну консультацію в будь-який зручний для вас час. В медичному закладі використовують власні ліцензовані методи лікування наркоманії та міжнародні протоколи.

Під час консультації лікар виявляє причини, які призвели до виникнення залежності та розуміння проблеми пацієнтом. В залежності від результатів консультації нарколог-психотерапевт складає курс лікування з врахуванням усіх наявних проблем.

Нарколог медичного центру підтримує пацієнта на усіх етапах лікування від надання першої консультації до появи позитивних результатів. При цьому «Медикоменте» забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Comments

.,.,.,.