MacBook: в чому їх відмінність від класичних ноутбуків

Компанія Apple запустила лінійку ультратонких та сучасних ноутбуків, які одразу ж отримали визнання користувачів. Нові гаджети отримали назву Macbook.

Головні переваги Macbook від Apple

Ноутбук є портативним пристроєм, який поєднує в собі функції монітора, системного блоку та інших доповнень інтерфейсу. В той час як Macbook є ультралегким та сучасним видом ноутбуків, що поєднує в собі чималу кількість функцій.

Однією з головних відмінностей та переваг Macbook на відміну від класичних ноутбуків є їхня надійність. На усіх моделях Macbook є емблема надкушеного яблука, яка є символом компанії Apple. Вважається, що компанія виступає своєрідним гарантом якості своїх виробів. Окрім цього Macbook є зазвичай більш функціональнішим, ніж ноутбук.

Ще однією безумовною перевагою є дизайн Macbook. Кожна модель має свою оригінальну ізюминку. На перший погляд гаджети від Apple схожі на класичні моделі ноутбука. Але, Macbook відрізняється цікавими елементами та ергономічністю, через що має значно привабливіший зовнішній вигляд, ніж інші ноутбуки.

макбук

Якщо ви купуєте Macbook, то обов’язково отримуєте гаджет з ліцензійною операційною системою. В пристроях використовують систему MacOS, яка хоч і є дещо складнішою в користуванні, проте набагато надійнішою, ніж Windows.

Звичайно, моделі Macbook є значно дорожчими, ніж класичні ноутбуки. Однак, їхня ціна повністю відповідає якості виробу. Тому, якщо у вас стоїть вибір: що ж обрати, радимо віддати перевагу все таки Macbook.

Де  купити оригінальний Macbook

Магазини та супермаркети техніки містять чималий вибір різних моделей Macbook. Однак, щоб не натрапити на підробку, радимо скористатися послугами інтернет-магазину Y.ua. На сайті магазину ви можете вказати діапазон ціни,  колір та модель Macbook і система за декілька секунд підбере найвигідніші варіанти.

Радимо звернути увагу на одну з останніх моделей MacBook Apple MacBook Air Gold Custom. Стильний гаджет вражає не лише ультрасучасним дизайном, а й широким функціоналом.

Зокрема, гаджет працює на двох ядерному процесорі Intel Core i5 (1.6 ГГц). Додатково  Macbook має вбудовану функцію пришвидшення Turbo Boost до 3.6 ГГц, що забезпечує більш швидкісну роботу гаджета. Об’єм оперативної пам’яті становить 16 гігабайт, накопичувача – 512 гігабайт.

При цьому купити MacBook можна як за готівку, так і оформивши кредит на вигідних умовах.

Comments

.,.,.,.