Будівництво будинку: які сходи обрати бетонні чи дерев’яні

Чимало українців надають перевагу проживанню в квартирах. Однак, тісна квартира не зрівняється з просторим  будинком та великою територією біля нього, де завжди можна відпочити разом з сім’єю.

Будівництво свого родинного гніздечка є складною та довготривалою справою, однак результат перевершує усі сподівання. Одним з невід’ємних елементів будівництва є сходові марші www.ukfreewell.com.ua/ua/zbs/shodovi-marshi.html, які використовують як всередині будинку, так і зовні.

На сьогодні на ринку представлена чимала кількість сходових маршів з різних матеріалів, різної форми та на будь-який смак. 

Як обрати сходові марші

При виборі сходових маршів перед кожним власником постає питання, які сходи краще обрати бетонні чи дерев’яні. Саме від матеріалу залежатиме подальший дизайн та конструкція сходів.

Розглянемо переваги та недоліки обох видів конструкцій. Так, бетонні сходові марші виглядають більш переконливо та масивно. Їх переважно використовують у великих будинках, які мають надійні залізобетонні перекриття між поверхами. При цьому бетонні сходи є найоптимальнішим варіантом для будинків споруджених з цегли чи панелей. Беззаперечним плюсом бетонних сходових маршів є те, що вони не створюють додаткового навантаження на стіни будинку.

В свою чергу дерев’яні сходи мають більш легшу конструкцію і підходять для невеликих за площею будиночків, також гарно поєднуються із дерев’яними будинками. Щоб встановити бетонні сходи зазвичай потрібно лише 2-3 дні. Для монтажу дерев’яних сходів нерідко потрібно декілька тижнів, щоб завершити конструкцію.

бетонні сходи

Не менш важливим питанням при обранні матеріалів сходів є ціна питання. В будь-якому випадку сходові марші з бетонну є набагато дешевшими, ніж аналогічні конструкції з дерева.

Радимо звернути вашу увагу саме на  сходові марші з бетону, які характеризуються довговічністю, надзвичайно практичні в експлуатації та майже не вимагають ремонту.

Щоб придати бетонним сходам красивого зовнішнього вигляду, часто конструкцію обробляють деревом, що дозволяє в підсумку отримати довговічну та естетичну конструкцію, яка з легкістю впишеться в сучасний інтер’єр.

Де купити сходові марші з бетону

Широкий вибір сходових маршів різних габаритів та з різною кількістю щаблів представлений в інтернет-магазині ukfreewell. Компанія пропонує на вибір покупцям сходові марші з бетону класу не нижче В15. Завдяки високому класу бетон здатний витримувати перепад температур та зміну будь-яких кліматичних умов.

Якщо ви оберете продукцію компанії «Конкрейт груп», ви гарантовано отримаєте якісний, міцний та зносостійкий матеріал, при цьому вироби мають довгий термін експлуатації. Компанія приймає замовлення на будь-яку кількість товару, завдяки чому ви зможете отримати сходові марші за потрібними вам параметрами та за нижчою ціною.

Перевагою замовлення товару в інтернет-магазині є те, що ви маєте можливість без великих затрат часу переглянути представлені на сайті можливі варіанти сходових маршів та замовити необхідну кількість, яку вам доставлять безпосередньо до вашого офісу чи дому. При цьому компанія здійснює доставку в будь-яке місто України. Також ви зможете за номером телефону звернутися до фахівця та отримати висококваліфіковану консультацію. На сайті можна вказати довжину, ширину та кількість щаблів в сходових маршах і магазин запропонує вам найоптимальніші варіанти замовлення.

Слід зазначити, що усі бетонні конструкції виготовляються на власному заводі «Конкрейт груп», тому фірма має можливість здійснювати контроль за якістю матеріалів вже з початкового етапу виробництва. Компанія має бездоганну репутацію та позитивні відгуки задоволених клієнтів.

Comments

.,.,.,.