Особливості вибору корпоративних подарунків

Під час проведення різноманітних свят виникає питання у пошуку подарунків для співробітників компанії, потенційних клієнтів та ділових партнерів. У цьому випадку варто звернути увагу на таке поняття, як замовлення корпоративних подарунків, які одночасно можуть виконувати велику кількість функцій. 

Подарунки близьким і знайомим

В першу чергу це не тільки приємний подарунок для людини, яка його отримає, але й можливість підвищити показники впізнаваності конкретного бренду, що в подальшому буде відображатися на розширенні цільової аудиторії. Якщо виникає потреба здійснити такий процес, як підготувати корпоративні подарунки для співробітників, клієнтів компанії та партнерів, варто розібратися з тим, які предмети можна використовувати для створення оригінального презенту. 

Які предмети можуть виступати в якості індивідуальних та оригінальних корпоративних подарунків?

До таких предметів можна віднести наступні:

  • Корпоративні календарі –  цей предмет користується великим попитом за рахунок того, що може бути представлений різноманітними формами, розмірами, а також використовується в якості ідеального рекламного носія інформації. Такі календарі можуть бути представлені в кишеньковому, настільному, перекидному або настінному форматі.
  • Ділові щоденники –  це саме той предмет, який буде знаходитися під рукою кожного дня у людини. Під час замовлення друку корпоративних щоденників є можливість самостійного розроблення дизайну, що зробить цей предмет індивідуальним та оригінальним.
  • Кружки або термочашки з логотипами – такий подарунок завжди належить до категорії вдалих, так як за допомогою брендованої термочашки є можливість зберігати тепло напою. Крім того, при замовленні корпоративних чашок є можливість самостійно підібрати її колір, розміри та форми.
  • Футболки з принтами –  при виборі корпоративного одягу у вигляді футболок, на яких будуть нанесені цікаві принти або логотипи, є можливість додати родзинки під час святкування різноманітних корпоративних свят у колі співробітників та ділових партнерів.
  • Різноманітні гаджети –  сюди можна віднести powerbank або флешку, на яких буде нанесено логотип компанії, в якій працює співробітник.

На сьогодні під час вибору корпоративного подарунку є можливість в якості основи вибрати будь-який предмет, який за рахунок використання логотипів компанії та різноманітних принтів буде виглядати оригінально та назавжди залишиться в пам’яті людини, яка отримає такий презент.

Comments

.,.,.,.