У Харкові відкрився сервісний центр AppleLab

Улюблена техніка Apple теж з часом або внаслідок недбалого користування може вийти з ладу. Що ж в такому разі робити? Ремонт Apple у Харкові допоможе вирішити проблеми будь-якого рівня складності. Відносно молодий сервісний центр вже оцінили гідним чином користувачі. У жителів Тернополя теж є така можливість.

Ремонт техніки Apple: поширені проблеми

Тож ретельно підібраний штат досвідчений майстрів зможе відремонтувати улюблений гаджет. Відсоток виробничого браку складає всього 1%, тож техніка даного виробника є надійною та функціональною. Отож, ремонт Apple Харків потрібний в таких випадках:

 • заміна корпусу або захисного скла. Це досить часте звернення у випадках, коли пристрій впав з висоти і не витримав ударної сили;
 • вкрай короткий час автономної роботи приладу, постійно потрібна підзарядка;
 • проблеми з динаміком;
 • пристрій перегрівається;
 • проблеми з сенсором;
 • механічні пошкодження. Це може бути, наприклад, поломка дисплея. В сервісний центр звертаються користувачі при розтріскуванні об’єктива камери.

Особливості діагностики техніки Apple

Причин, чому необхідний ремонт iphone, та й в цілому техніки Apple чимало. Цікаво дізнатись, як проходить діагностика та ремонт, скільки часу це займає. Останнє питання хвилює користувачів практично в першу чергу, адже досить важко в сучасному світі, наприклад, без улюбленого Айфону.

 1. Перший етап — запис до сервісного центру або особистий візит.
 2. Далі працівник проводить діагностику, визначає, до якого типу відноситься ремонт: швидкий (модульний) або ж довгий (пайка).
 3. На наступному етапі майстер оговорює терміни та вартість ремонту.
 4. Безпосередньо ремонт, усунення поломки.
 5. Найприємніший етап — користувач отримує свій девайс з гарантією.

Важливо звертатися до таких сервісних центрів, які гарантують безпечну роботу. Таким є AppleLab, в якому майстри зможуть замінити екран в середньому за 1-3 години, а складний ремонт може зайняти 1-2 робочих дні. Якщо вас цікавить питання швидкості, завжди можна звернутися за допомогою до менеджера сервісного центру, який відповість на всі ваші запитання.

Потрібний ремонт техніки Apple: де записатись?

Варто додати, що записуючись на ремонт в сервісний центр AppleLab на офіційному сайті, користувач отримає знижку в 5%. Варто лише вказати місто та ім’я, номер телефону, модель приладу та поломку.

Швидкий та якісний ремонт девайсів по доступним цінам — хіба це не мрія? В AppleLab все це можуть запропонувати.

Comments

.,.,.,.