ЯК ЗНЯТИ ЯХТУ В КИЄВІ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ

Провести пам’ятний відпочинок на борту справжнього корабля, безперечно, мрія багатьох. При цьому гості та навіть жителі столиці впевнені, що це бажання важко реалізувати, але глибоко помиляються. За фактом, зняти яхту в Києві не є особливою проблемою, оскільки річковий флот столиці дуже розвинений. Більше того, захоплюючу прогулянку хвилями Дніпра може дозволити собі кожен охочий.

Щоб орендувати яхту в Києві, достатньо звернутися до професійної судноплавної компанії, де буде запропоновано широкий вибір кораблів. Водночас клієнт має право особисто підбирати набір супутніх послуг та розваг, що принесе додаткову вигоду. Отримати більш детальну інформацію про прокат яхт можна за посиланням https://kievflot.ua/catalog/arenda-yakht/.

СЕКРЕТИ ВИГІДНОЇ ОРЕНДИ СУДІВ

Прогулянка на борту яхти – це сучасний і затребуваний варіант захоплюючого часу серед усіх вікових категорій. При цьому потрібно знати, як зробити відпочинок не лише цікавим, а й справді доступним. Представник компанії KievFlot дав 7 основних рекомендацій грамотної економії при замовленні послуги:

  • Планування. Перш ніж зробити замовлення, важливо визначитися з кількістю гостей та судами. Немає потреби знімати величезну яхту для романтичного побачення. Затишну та комфортну атмосферу можна облаштувати і на невеликому судні. При цьому не доведеться переплачувати.
  • Час. Якщо йдеться про економію, то закономірність проста – що довше, то дешевше. Більшість судноплавних компаній надають додаткові знижки та програми лояльності, які починають діяти від 3-6 годин. Найбільш вигідною вважається оренда яхти у Києві на цілий день.
  • Разом дешевше. При організації галасливої ​​вечірки у колі друзів, загальну суму прокату можна поділити на всіх учасників. Таким чином, вартість буде зовсім невеликою.
  • Тип яхти. На Дніпрі можна замовити не лише моторну, а й вітрильну яхту. Останній варіант доступніший у ціні, оскільки більшу частину шляху судно може йти під вітрилом, не використовуючи пальне.
  • Послуги. Оренда вже включає базовий перелік послуг і можливостей на борту. При цьому можна замовляти додаткові опції, які оплачуються додатково. Внаслідок чого можна повністю контролювати матеріальні витрати.
  • Сезонність. Найвищі цінники встановлюються влітку та у святкові дні. Відповідно, бюджетна оренда буде у будні або в період міжсезоння (весна, осінь).
  • Маршрут. Логічно, що для подолання великих дистанцій вимагатиме більше палива та матеріальних витрат.
  • Якщо зважити на всі ці поради, то вартість прогулянки буде максимально доступною і не створить матеріальних труднощів.

ДЕ ОРЕНДУВАТИ ЯХТУ?

Щоб прогулянка пройшла на найвищому рівні, а цінник не виріс від озвученого спочатку, необхідно звертатися в авторитетні судноплавні компанії. Укладений договір регулюватиме обов’язки сторін та включатиме вартість послуги. Більше того, професійні компанії надають надійні та комфортабельні судна підвищеної безпеки, які проходять регулярне обслуговування.

Comments

.,.,.,.