Як заробляти тернополянам за допомогою Interactive Brockers

Через війну та російську агресію багато тернополян втратили роботу, оскільки чимало професій у воєнний стан виявилися не актуальними. Саме час подумати про нову сферу зайнятості, що зараз залишається в попиті. Можна заробляти, торгуючи на Форекс, за допомогою брокера Interactive Brokers. При цьому є можливість працювати віддалено з дому.

Як працюють брокери

Брокер є своєрідним посередником між покупцем і продавцем, який отримує доходи у вигляді певної комісії від угоди. Найбільш популярна професія біржового брокера, адже їхньою основною діяльністю є укладання контрактів на ринку цінних паперів. Прості люди не мають доступу до цієї сфери, тому без біржового брокера не обійтися.

Брокер завжди захищає інтереси свого клієнта та допомагає отримати максимальний прибуток від угоди. Однак, варто пам’ятати, що спеціаліст розпочне працювати лише після укладення з ним договору, інакше угода може потрапити до категорії ризику.

Вдале вкладення коштів в акції, облігації чи інвестиційні сертифікати допоможе вам швидко примножити свій дохід. Допоможе в цьому компетентний брокер чи перевірена інвестиційна компанія.

Хто такі Interactive Brockers

Interactive Brockers є відомою інвестиційною компанією в Сполучених Штатах Америки, вона вважається одним з найглобальніших гравців на фінансовому ринку і співпрацює з багатьма країнами світу.

Не всі американські брокери хочуть працювати з іноземними резидентами. Interactive Brockers відкриті для співпраці з громадянами України.

Головними перевагами роботи в інвестиційній компанії є відкритий доступ до 135 ринків у 33 країнах світу, великий асортимент навчальної літератури, чимала кількість торгових інструментів та страхування ризиків. Зокрема, Interactive Brockers перебуває під постійним наглядом і контролем Комісії з бірж та фондових ринків в США та Служби регулювання галузі фінансових послуг США. Це надає додаткові гарантії учасникам ринку.

На сайті FBS є детальна інформація як відкрити рахунок і почати отримувати перші доходи навіть якщо ви інвестор-початківець. Проте, доведеться заглиблюватися в особливості різних активів, оскільки в компанії немає абсолютно однакових умов для всіх учасників через велику кількість ринків.

Варто додати, що за підсумками 2020 року Interactive Brockers отримали звання «Найкращого онлайн брокера» і «Найкращого брокера для економічних інвестицій».

Comments

.,.,.,.