Куріння в холодну погоду – що потрібно знати

Настає холодна пора, і наше життя потроху знову змінюється. Ми дістаємо теплі речі, ковдри та розслабляємось увечері разом із приємними смаками одноразок. При цьому в курінні в холодну пору року є свої особливості, про які варто знати.

Холодна погода впливає не лише на наш настрій, а й на наші девайси. Навіть на класні якісні девайси, як, наприклад, Elf Bar Lux 1500. Так, ця одноразка дійсно зарекомендувала себе як одна з найкращих, але холодної осені та взимку вона теж може давати збій.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО КУРІННЯ НА ХОЛОДІ

В першу чергу варто пам’ятати, що при низьких температурах на вулиці та курінні, акумулятор девайсу сідатиме набагато швидше. Звичайно, це більш помітно, коли на обличчі мінусова температура, але це може значно вплинути на термін життя улюбленої одноразової сигарети.

Також різні девайси, схожі на Elf Bar Lux 1500, можуть почати раптово «плюватися». Це пов’язано з утворенням конденсату, коли ви з холодного повітря заходите у тепле приміщення. Якщо девайс його втратив свою герметичність, він може вас засмутити. Звичайно, дана проблема в цілому не характерна для одноразових сигарет, але відразу після вулиці краще девайс не використовувати, а почекати 15-20 хвилин.

Не варто забувати, що на холоді рідина для куріння може ставати густішою. Надалі це позначиться термін служби девайса, на легкість тяги і навіть смак. Тому досвідчені любителі одноразових сигарет не рекомендують курити на морозі, щоб не зіпсувати собі враження та відчуття від улюбленого хобі.

ЯК УНИКНУТИ ПРОБЛЕМ З ОДНОРАЗОВОЮ СИГАРЕТОЮ У ХОЛОДНИЙ ЧАС РОКУ

Щоб ваш девайс служив вам добре і якісно, ​​не варто використовувати його на морозі або відразу після вулиці. Адже, як і будь-яка техніка з акумуляторами, одноразова сигарета схильна до перепадів температур і може зіпсуватися.

Також, якщо у вас виникли проблеми із сигаретою після використання на холоді, намагайтеся її розібрати. Цілком можливо, що вона просто змерзла.

І не менш частою проблемою для любителів одноразових цигарок є різні респіраторні захворювання. Адже одноразова сигарета – це тепле повітря, яке в поєднанні з холодним повітрям вулиці може легко знизити ваш імунітет стати сприйнятливим до різних вірусів та інфекцій. Тому при курінні на обличчі не варто забувати про шарф, щоб не захворіти.

Такі прості дії допоможуть вам продовжити життя вашого девайсу і не зіпсують вам враження ароматного куріння.

Comments

.,.,.,.