Як вибрати гель для вмивання

Очищення – базовий етап догляду за шкірою. З нього починається день, коли перед нанесенням макіяжу шкіру треба освіжити. Очищенням день і закінчується, коли залишки косметики, пил та інші забруднення треба змити зі шкіри та підготувати її для нанесення нічного крему. Серед засобів для очищення шкіри обличчя – мусів, пінок, гідрофільних олій – гель для вмивання посідає особливе місце. Гель забезпечує найглибше очищення та рекомендований переважно для комбінованої, жирної, схильної до акне та зрілої шкіри.

Чому не мило?

В каталогах інтернет-аптек – десятки найменувань засобів для очищення шкіри, в яких можна легко заплутатись. Чи не віддати перевагу просто милу? Перевага спеціалізованих засобів для вмивання – в тому, що вони не змінюють кислотно-лужний баланс шкіри, на відміну від мила, бо самі мають показник pH, як у шкіри:

  • pH мила – 9-10;
  • pH засобів для вмивання – 5,5-6;
  • pH шкіри – 5,5.

Після вмивання милом залишається відчуття стягнутості, сухості. Навпаки, після очищення засобом з делікатними поверхнево-активними речовинами є відчуття комфорту, зволоженості шкіри: вона бархатиста, матова, свіжа та підтягнута.

Які бувають гелі для вмивання

Гелі для очищення, як всі інші доглядові засоби, діляться на групи в залежності від типу шкіри. Крім того, виробники косметики пропонують гелі для вмивання з направленою дією:

  • для чутливої шкіри – містять екстракти алое, льону, зеленого чаю для додаткового зволоження, гіпоаллергенні, підходять для використання кожного дня;
  • з ефектом ліфтингу – містять гідролізат молочних протеїнів, екстракти водоростей, для миттєвого підтягуючого ефекту;
  • пом’якшуючі для чутливої шкіри – зберігають властивості гелю глибоко проникати у шкіру, при цьому не пересушують, використовуються у догляді за немовлятами, прийнятні для холодної пори року;
  • засоби глибокого очищення для жирної шкіри – мають в основі складу глину, активоване вугілля, забезпечують очищення від макіяжу, пилу, кожного сала з довготривалим ефектом, влітку використовуються кожного дня, взимку – 2-3 рази на тиждень;
  • гелі для зняття макіяжу – призначені для жінок, які кожного дня користуються декоративною косметикою, ретельно змивають залишки макіяжу, насичують шкіру вологою.

Засіб в кожному випадку обирається в залежності від схильності шкіри до певних проблем – акне, запалень, зневоднення. Дозволяється комбінувати спеціалізований засіб з універсальним, призначеним для повсякденного догляду. Широкий асортимент гелів для вмивання різного цільового спрямування представлений в каталозі аптеки DS.

Як користуватися гелем для вмивання

Варто ознайомитися з інструкцією на упаковці та дотримуватися рекомендацій. Гелями для глибокого очищення не варто користуватися кожного дня зранку та ввечері: вони здатні пересушити шкіру та поглибити мімічні зморшки. Достатньо використання ввечері 2-3 рази на тиждень, влітку – 4-5 рази на тиждень. Для зрілої шкіри слід підібрати засоби з ефектом відлущення для покращення метаболізму та посилення виробітку власного колагену. Гель для вмивання наносять на шкіру, зволожену водою, та ретельно змивають. Виключення складають засоби, що не потребують змивання: про це є попередження в рекомендаціях про використання.

Comments

.,.,.,.