“Фронт у кожного свій”: Зоряна Вовк та її благодійний концерт у Польщі

Тернопільська співачка Зоряна Вовк є переможницею пісенного телепроєкту “Караоке на майдані”, учасницею “Рекорду української пісні” на Першому телеканалі, авторкою та виконавицею власних пісень. У Польщі жінка влаштувала благодійний концерт на підтримку України та зібрала кошти, які передала благодійній організації в Тернополі, пише ternopil-trend.in.ua.

Тернопільська співачка – переможниця пісенної телепередачі “Караоке на майдані” 

Зоряна Вовк уродженка села Джурин Чортківського району, проте дитинство провела у Бучачі. Саме там здобувала музичну освіту в спеціальній школі, де навчалася грати на бандурі. Опісля вирішила продовжувати вдосконалювати свої навички, а вищу освіту здобула в Тернопільському педагогічному університеті, де була студенткою факультету мистецтв. В університеті жінка розвивала свої навички гри на музичному інструменті та вокалу.

У 2008 році Зоряна отримує перемогу в телепроєкті “Караоке на майдані”, що проходило на одній із відомих вулиць Києва Хрещатику.  З 2009 року працює в Палаці культури “Березіль”, де обіймає посаду завідувача відділом культмасової роботи художньої самодіяльності, а через рік стала солісткою Тернопільського муніципального духового Оркестру “Оркестра волі”, про це повідомляє Вікіпедія. Музика з дитинства супроводжувала жінку, ще тоді вона знала, що в майбутньому буде співачкою. 

Джерело: сторінка Зоряни Вовк у Facebook

Зараз в творчому доробку Зоряни налічується більше 20 музичних творів, а першою піснею стала “Соломія”, яка була поштовхом у професійній кар’єрі співачки. У 2010 році Зоряна Вовк тісно співпрацювала із  поетесою Лесею Любарською, піснярем-бардом Олександром Смиком, які й створили цей твір спеціально для тернополянки. З цією піснею співачка брала участь телепроєкті на Першому національному каналі “Рекорд української пісні”. Багато пісенних творів в доробку жінки присвячені саме духовній тематиці, адже саме це найбільше торкає її серце. 

Пісні тернополянки неодноразово були в ротації на київських, тернопільських, чернівецьких радіохвилях. Зоряна не тільки виконує музичні твори, але й сама створює тексти та музику до своїх пісень. До цього взятися її змусив пісенний фестиваль “Червона рута”.

Благодійний концерт Зоряни Вовк на підтримку України у Польщі

Тернопільська співачка провела благодійний концерт на підтримку України в Польщі, про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі. Опісля двох місяців перерви та небажання співати, жінка нарешті взяла до рук мікрофон та виступила перед публікою за кордоном. Саме так, за словами Зоряни, вона могла зрозуміла, що може допомогти армії. Ідею щодо проведення благодійного виступу подала співачці її мама. Після цього тернополянка поділилася із цим зі своїми друзями поляками, які допомогли їй з реалізацією задуму.

Джерело: сторінка Зоряни Вовк у Facebook

Благодійний концерт Зоряни Вовк був дуже емоційним, про що жінка сама пише. Під час нього тернополянка розповідала іноземцям про те, що відбувалося в Україні, проте згодом, відчула ком у горлі, через який було важко продовжувати свою промову. Жінці хотілося докричатися до кожного, хто перебував у залі.І їй це вдалося. Поляки плакали разом із українцями. 

“Стоячи перед людьми, думала, що говоритиму, як завжди (як робила це на звичних концертах останні 10 років). Але… сталось те, що не передбачувала. Про війну та свої переживання майже не говоримо вдома (навіть не скажу точно, по яких причинах… просто підсвідомо, мабуть). Тому як я лише почала розповідати про свою країну, якою вона була мальовничою, і що з нею відбувається зараз, – такий комок став у горлі!!! що жодного слова не могла промовити((( так хотілось докричатись до кожного, а цей кожен щоби розповів про нас у своїх домівках, своїм друзям та колегам…”,- повідомила Зоряна Вовк на своїй сторінці у Facebook.

Під акомпанемент скрипки, Зоряна Вовк виконала чимало українських пісень та власних творів, які не залишили байдужим до горя українців нікого. Також вдалося зібрати благодійні кошти, які співачка передала до волонтерської організації Тернопільської єпархії. 

Comments

.,.,.,.