Ремонт iPhone в Тернополі: чи обов’язково звертатися в сервісний центр

Продукція Apple хоч і відзначається високою якістю, однак як і кожна техніка з часом потребує ремонту. Є два варіанти розв’язання проблеми – звернутися у спеціалізований сервісний центр або ж зайнятися ремонтом самостійно. Хоча, останній варіант має чимало нюансів.

Чому не варто самостійно ремонтувати iPhone

Перш ніж прийняти рішення про самостійний ремонт техніки Apple, варто добре його обдумати. Адже так ви можете лише погіршити ситуацію.

Також варто з’ясувати чи не перебуває ваш гаджет на гарантійному обслуговуванні, оскільки навіть найменше втручання в його роботу, може призвести до відмови у гарантійному ремонті. 

Помилково у вас може з’явитися уявлення про економію грошей. Навпаки самостійний ремонт може мати наслідком допущення помилок і появі несправностей у гаджеті.

Однак, і в самостійному ремонті можна віднайти одну суттєву перевагу. Якщо ремонт вашого iPhone пройде успішно і ви розберетеся у його внутрішній конструкції та деталях, в майбутньому ви зможете ремонтувати гаджети Apple та навіть заробляти на цьому кошти. Щоправда, в такому разі доведеться витратити кошти на придбання інструментів, комплектуючих деталей та удосконалювати свої знання на різноманітних курсах.

Якісний сервісний ремонт iPhone в Тернополі

Якщо ви не бажаєте ризикувати улюбленим гаджетом та в результаті понести ще й додаткові витрати, радимо все ж таки ремонт iPhone Х довірити сервісному центру.

Компанія ifix протягом багатьох років забезпечує високий рівень сервісу, адже у своїй роботі керується трьома ключовими принципами: відкритість, прозорість роботи та компетентність.

На сайті є детальний перелік робіт з вартістю. Варто додати, що діагностика iPhone X проводиться безкоштовно. До того ж компанія надає гарантію на всі види ремонтів, в тому числі ремонт iPhone 10. Наприклад, на деталі, що підлягали заміні, можлива гарантія від 3 до 12 місяців. На роботи з відновлення системних плат гарантія становить до 2 місяців.

В ifix радять власникам Apple дотримуватися одного золотого правила, яке збереже ваш гаджет: використовуйте фірмові чохли та якісне захисне скло. Це допоможе зберегти зовнішній вигляд гаджету в хорошому стані, уникнути пошкоджень і відповідно зекономить ваш час та гроші.

В основному сервіс спеціалізується на ремонті гаджетів Apple. Хоча відділення ifix знаходяться в Києві, проте ви можете здати гаджет на ремонт навіть, якщо мешкаєте в Тернополі чи інших українських містах. В такому випадку iPhone доставляється до сервісного центру через кур’єрську службу «Нової пошти».

Comments