Вибираємо перфоратор для дому

Перфоратор – незамінний помічник у ремонті та вирішенні найрізноманітніших побутових питань. В багатьох багатоповерхових будинках без цього інструменту не повісиш навіть картину. Але перш ніж перейти до придбання, слід розібратися, які моделі зараз існують у продажу і на які характеристики варто звернути увагу перш за все.

Базова класифікація, що описує призначення електроінструменту, включає:

  • Професійні;
  • Напівпрофесійні;
  • Побутові моделі.

Професійні перфоратори найпотужніші і водночас важчі. Ціна таких моделей досить велика, а працювати ними можуть вже досвідчені будівельники, тому для дому робити таку покупку нераціонально.

Напівпрофесійні перфоратори пропонуються не всіма виробниками. На сайті intertool.ua ви зможете придбати саме таку модель в лінійці STORM. Зробивши такий вибір, ви отримаєте якісний інструмент за вигідною ціною, який не обтяжений зайвим функціоналом і не буде надто важким.

Перфоратор для побутового використання набагато легший і дешевший. Ним набагато простіше працювати завдяки його компактності та невеликій кількості функцій.

Основні характеристики при виборі перфоратора

Потужність інструменту. Потужність сучасних перфораторів перебуває у діапазоні 450-2000 Вт. Вибираючи модель для дому, зверніть увагу на інструмент із показником у межах 1000 Вт. Цього цілком достатньо, щоб час від часу застосовувати його в побуті чи ремонті.

Кількість режимів. Чим більше режимів у перфоратора – тим ширше спектр завдань, з якими він справлятиметься.

Перший режим – це свердління (за аналогією з дрилем). Стане в нагоді для робіт з металом і деревом.

Другий режим – це свердління з ударом. Актуальний у роботах з бетону та цегли.

Третій режим – удар. У цьому режимі удар здійснюється без свердління.

Тип патрона. Патрон типу SDS-Plus характеризує саме побутові моделі, тоді як SDS-Max, як правило, встановлюють на важчий електроінструмент професійного призначення.

Швидкість обертання та швидкість удару. Ця характеристика вказує на кількість обертальних та поступальних рухів, що здійснюються робочим елементом перфоратора за певну одиницю часу.

Габарити, вага та дизайн. Дуже важливо звертати увагу на габарити інструменту, матеріал корпусу, а також вагу – адже якщо працювати перфоратором доведеться довго, вам також має бути комфортно тримати його в руках. Інакше вам потрібні постійні перерви, що розтягне процес ремонту на довгий час. Легким вважається перфоратор вагою до 3 кг, напівпрофесійна модель може важити від 3 до 5 кг, а потужний професійний інструмент – від 5 кг і більше.

Дуже важливо не забувати, що робота з перфоратором передбачає захист очей та рук. Завжди дотримуйтесь правил техніки безпеки, працюйте інструментом без поспіху. Якщо ж ви будете працювати перфоратором вперше, обов’язково ознайомтеся з інструкцією до інструменту та заздалегідь запасіться необхідними розхідниками. Будь-яка робота, навіть тривалий і складний ремонт, має приносити задоволення і радувати своїм результатом.

Comments

.,.,.,.