Тернополян очікує феєричний весняний концерт

Невдовзі у Тернополі відбудеться весняний концерт з програмою «Один день в Парижі». Головним виконавцем свята буде скрипаль Святослав Кондратів.

Про це повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «Файне місто Тернопіль».

 Авторський стиль концерту має подарувати слухачам романтичний настрій та неймовірні відчуття. Французькі мелодії будуть доповнені оригінальним обрамленням, чуттєво-емоційним фоном та паризьким витонченим шармом.

Святкова програма скрипаля передбачає виконання різних композицій Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz.

«Один день в Парижі» покликаний створити романтичну атмосферу, що органічно виростає у весняний час. Композиції зі «столиці кохання» розкажуть про всі відтінки почуттів та красу одного з найпоказовіших міст світу.

Проект Святослава Кондратіва #CвітОчимаСкрипаля включає у себе цікаві музичні відео, що чоловік відзнімає у різних місцях світу. Це нескінченні дюни Сахари, фіорди у Норвегії, метеори Греції, архітектурні споруди та краєвиди Венеції, Барселони. Гра маестро на скрипці стала вже давно відома в Європі та приносить виконавцю популярність. Святослав Кондратів знаходить прихильників його музики і в Україні, про що свідчать численні тури та 50 концертів за останній рік. Його вміла майстерність та віртуозна гра додає слави артисту на концертних майданчиках. Ще одною родзинкою Святослава Кондратіва є вміння зачаровувати публіку та підкорювати харизмою і талантом.

Концерт відбудеться 12 квітня о 19:00 у драмтеатрі Тернополя, де на всіх чекає живий звук та музична феєрія.

Comments

.,.,.,.