Тернополянин Андрій Підлужний готує нову пісню

Андрій Підлужний, що з Тернополя, у співавторстві готує нову композицію про самотніх приятелів.

Про це повідомляє «Тернопіль тренд» з посиланням на “Файне місто Тернопіль”.

Лідер гурту «Нічлава» невдовзі представить музичну композицію «Друже» у співпраці з Володимиром Трачем. Пісня вийде разом із кліпом, в якому харизматичний співак постане у незвичному образі. Нова робота співака розкриває тему пошуку кохання двома самотніми друзями. Дует чоловіків покликаний показати як вони шукають своє щастя.

Андрій Підлужний пояснює, що найкраще для цієї концепції підійшов Володимир Трач, адже теж є самотнім чоловіком. У тандемі він вдало доповнює його задум, де є цікава інтерпретація вічної теми.

Співак інтригує, розповідаючи, що в кліпі чоловіки беруть дівчину, вивозять її в ліс, а розвиток подальших подій можна буде побачити в виходом пісні.

Дует запросив до зйомок Вілену Орловську, яка радо погодилась допомогти Андрію і Володимиру. Це було спонтанне рішення дівчини, але їй цікаво було попрацювати над новою роботою.

    Вілена зізнається, що хвилювалась, адже вперше грала головну героїню у кліпі: «Я сьогодні боса бігала по сніговому полі і дуже вражена, адже спробувала себе в ролі актриси, а не фотографа».

Пісню «Друже» співак написав під час концертного туру, але ідея зробити кліп була спонтанною.

Володимир Трач каже, що їхавши до Тернополя з Києва, так і не знав, що цікаве підготував його колега.

    Співак зізнається: «Сценарій кліпу був у голові Андрія Підлужного, який зазвичай не розкриває усіх деталей. Коли ти вже їдещ на площу і він повністю розповідає якісь такі секрети, то очі на лоба вилазять від думки про зйомку цього всього у кліпі».

Андрій Підлужний каже, що нову роботу можна буде вже побачити через місяць.

Comments

.,.,.,.