Тернополяни створили романтичну пісню до Дня закоханих

Співачка Ірина Музика представила у Валентинів день нову пісню «В любові». Композиція є водночас легкою і душевною. Пісня покликана пробудити в серцях піднесене світле почуття, особливо перед початком романтичної пори року, що надходить. Повідомляє сайт “Тернопіль тренд”.

Автором слів мелодійного синглу є молодий поет з Тернополя ‒ Юрій Вітяк. Музика та аранжування композиції належить Сергію Степаніву. Пісня «В любові» є першим кроком до створення майбутнього альбому співачки. Романтична композиція є ніжною, легкою і глибокою водночас та налаштовує на хороший настрій.

Сама ж виконавиця аргументує, що пісня є важливою у наш час, коли так потрібні теплі взаємини, щире спілкування, світла любов та душевний спокій. Ірина присвячує пісню усім, хто хоче відчути емоційну гаму та чуттєвість композиції.

 IRYNА MÜZИKA ‒ це новий проект солістки гурту «Фіра» Ірини Музики.  Дівчина разом з клавішником гурту Сергієм Степанівим створили дует. Їхня музика є втіленням стилів лаунж та фольк-джаз.

Нагадаємо, що гурт «Фіра» має власний оригінальний стиль виконання, де поєднання фольклору і джазу має ще вкраплення кантрі, латино та популярної музики. Ірина та Сергій часто експериментують з народною піснею, оновлюючи її на сучасний лад. Гурт «Фіра» випустив кілька альбомів, перший з яких є стилістичним експериментом у жанрі «модерн-кантрі». Другий більше тяжіє до року і є важчим за звучанням.

Дует є учасником багатьох етнофестивалів, які проходять як в Україні, так і за кордоном. Гурт «Фіра» брав участь у співочих шоу, зокрема в «X-факторі».

Comments

.,.,.,.