Новоспечений тато Віктор Павлік поділився подробицями народження сина

Сьогодні вночі відомий співак з Тернопільщини Віктор Павлік вчетверте став татом. Щасливою новиною він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі. Повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «ТСН».

За словами зірки, пологи його дружини та за сумісництвом концертної директорки тривали п’ять годин. Він був присутній на пологах. Народжувала Катерина Реп’яхова в приватній клініці з епідуральною анестезією.

Зараз мама та малюк почувають себе добре. Через 20 хвилин після народження дитини співак продемонстрував всім щасливу світлину з синочком.

На думку Віктора Павліка, син є його точною копією. Малюк схожий на двох старших дітей зіркового тата та на його онука. Безпосередньо під час самого народження дитини Віктор Павлік не був присутній. Він підтримував дружину до пологів та одразу після. Коли ж почався найгарячіший період, співак чекав у коридорі. Новоспечених батьків уже привітали всі родичі та друзі, а також діти та сестра Віктора Павліка.

Варто додати, що Катерина Реп’яхова також поділилася на своїй сторінці фотом первістка. 27-річна концертна директорка опублікувала світлину Михайлика в пологовому. За словами Катерини Реп’яхової їй здається, ніби зупинився час. Їй весь час хочеться бути зі своїми хлопцями. Також молода матуся подякувала всім за привітання.

Пара одружилася в  розпал епідемії коронавірусу в травні минулого року. Однак, через пандемію від пишного святкування довелося відмовитися. Проте, подружжя таки планує гучно відзначити одруження цієї осені. Ймовірніше за все весілля відбудеться в листопаді. Адже 4 листопада пам’ятна дата для зіркового подружжя. Цьогоріч в цей день мине 6 років з дня знайомства Віктора Павліка з майбутньою дружиною.

Тому, головною метою жінки після пологів буде схуднення. Катерина Реп’яхова додала, що ще ні рідні, ні прихильники не бачили її головної весільної сукні.

Comments

.,.,.,.