Віктор Павлік написав зворушливу колискову для свого майбутнього сина

Незабаром в сім’ї відомого співака з Тернопільщини та його дружини – менеджера Катерини Реп’яхової очікується поповнення. Подружжя чекає на народження сина. З нагоди щасливої події Віктор Павлік написав колискову. Повідомляє «Ternopil-trend».

Виконавець випустив нову пісню під назвою «Татова колискова». Слова для композиції написала Наталя Мамай, а музику та аранжування – Михайло Монинець.

Відеокліп до колискової створений у вигляді мультика. За сюжетом батько зі своїм маленьким сином Михасиком залишився один вдома, поки мама поїхала у відрядження. Батько вклав дитину спати та взявся працювати, однак несподівано до нього прилітає маленький янгол.

Шанувальникам дуже сподобалася нова пісня, під відеокліпом поціновувачі таланту Віктора Павліка виразили захопливі коментарі.

Варто додати, що подружжя планує назвати свого сина Михайло як у новому відеоролику співака.
Нещодавно в одному з інтерв’ю Віктор Павлік розповів як закохався у свою майбутню дружину Катерину Реп’яхову. За словами співака, його теперішня обраниця не була першою дівчиною, з якою він заводив роман.

Після знайомства з Катериною Реп’яховою артист спочатку спілкувався з нею, згодом почав таємно зустрічатися, адже тоді ще був одруженим чоловіком. Нова кохана стала концертним директором співака. Як зазначив Віктор Павлік, він не міг покинути свою сім’ю відразу, оскільки його син Павло боровся з онкологічною хворобою. 

Проте, згодом артист таки зізнався дружині Ларисі про свій новий роман і що його почуття до неї охололи. Як згодом розповіла Лариса Созаєва, в той момент їй здалося, що ніби земля тікає з-під ніг.

Жінка відпустила співака до нової коханої. Своєю чергою Катерина Реп’яхова не відчуває жодної вини за розлучення подружжя. Натомість 25-річна менеджерка вважає, що в руйнуванні шлюбу винні обоє – чоловік та жінка.

Comments