Переможець «Голосу країни» з Тернопільщини зробив пропозицію своїй коханій

Роман Сасанчин з Тернопільської області зробив пропозицію руки та серця своїй дівчині Іванні. Молоді люди познайомилися у 2020 році й разом жили в Києві. Повідомляє «Ternopil-trend». Відео романтичного сюрпризу на своїй сторінці в соціальній мережі запостила дівчина.

19-річний співак освідчився своїй дівчині Іванні, яка на чотири роки старша від нього. Обраниця талановитого хлопця розмістила відео, на якому демонструє каблучку та розкішний букет троянд. За словами Іванни, освідчення не було інстаграмним, оскільки вона сама собі зіпсувала сюрприз. Звичайно дівчина відповіла «Так».

Після завершення проєкту «Голос країни» талановитий хлопець оселився в квартирі подарованій йому після перемоги у вокальному шоу разом з коханою. Пара познайомилася в компанії спільних друзів. Дівчина знала Романа як маленького хлопчика, який вміє гарно співати, тому коли побачила його захотіла зробити фото на пам’ять.

Натомість хлопцеві запала в душу яскрава брюнетка і він почав завойовувати дівчину. Через декілька місяців стосунків співак запропонував коханій переїхати разом з ним до Києва. Молодих людей не злякало навіть те, що доведеться жити без ремонту, який Роман Сасанчин вирішив робити своїми руками. Хлопець знайшов роботу і протягом певного часу працював касиром у супермаркеті.

Нещодавно Роман Сасанчин презентував нову пісню присвячену першому коханню. Композицію під назвою «Твоє ім’я» співак розмістив на своєму Youtube-каналі. Лише за один день пісню прослухали понад шість тисяч людей.

Як розповів Роман Сасанчин, перше кохання є чистим та неповторним. Воно залишає незабутні спогади на все життя в серці та душі. Кожна людина проносить своє перше кохання крізь роки і дорожить теплими спогадами про нього. Варто додати, що слова і музику до пісні написала Настя Заві.

Comments