Для тернополян створили інтерактивну карту заборгованості за комуналку

Жителі Тернополя зможуть в онлайн-режимі переглянути суми боргів зі сплати житлово-комунальних послуг. Про це розповіли в прес-службі Тернопільської міської ради. Повідомляє «Ternopil-trend».

В Тернополі розробили інтерактивну карту – дашборд. На ній можна переглянути інформацію від комунальних підприємств «Тернопільводоканал» та «Тернопільміськтеплокомуненерго». Карта дозволяє дізнатися заборгованість як жителів багатоквартирних будинків, так і мешканців приватних будинків.

В Тернопільській міській раді розповідають, що лише на початок листопада сума заборгованості серед жителів багатоповерхівок складала 14 мільйонів гривень, а серед власників нежитлових будинків – понад 26 тисяч гривень.

Загалом дашборд поділений на три секції: назву вулиці, номер будинку та розмір заборгованості. Переглянути онлайн-карту можна за посиланням https://cutt.ly/dhlbhW9. При цьому в міській раді нагадують, що сплатити комунальні послуги можна, скориставшись послугами банківських відділень, інтернет-сервісами та Укрпоштою.

Варто додати, що раніше в Тернополі запустили ще один інтерактивний проєкт – карту ремонту житлового фонду та шляхово-мостового господарства. На ній тернополяни можуть переглянути всі ремонти проведені у місті з 2013 року.

Карта стала практично однією з перших в Україні, де можна було переглянути подібну інформацію. В онлайн режимі показують проведені ремонтні роботи у дворах, міжквартальних проїздах, дорогах та термомодернізацію будинків.

Інтерактивна карта демонструє, скільки коштів виділили на кожен ремонт в місті. Також є можливість переглянути рік проведення ремонтних робіт та їхню вартість. Пошукове вікно дозволяє знайти інформацію про конкретну адресу. В Тернополі постійно працюють над розвитком відкритих даних.

Comments

.,.,.,.