Дитячі короткометражки презентували у Тернополі

 

У Тернополі створили 5 міні-фільмів для дітей і про дітей. Перше кохання, дружба, колективна робота, відзначення свят – торкнулися різних тем, пише ternopil-trend.in.ua.

Головні ролі виконали самі ж тернополяни. Юні актори діляться, що відчули себе професіоналами у цій роботі. Взяли участь й учні медійної школи «The Best» на чолі з Тетяною Гнатюк-Фірташ. Цього літа школа працювала п’ятьма змінами. На кожну зміну припадали зйомки однієї короткометражки.

2

Перед членами журі постало завдання обрати найкращу стрічку з п’яти. Перш за все оцінювали акторську гру.

Актор театру і кіно з Тернополя, В’ячеслав Хім’як теж входить до складу журі. Він розповідає, що людина розкривається зовсім по-іншому перед камерою. Часто це навіть допомагає дізнатися нові сторони душі. Для дітей було спочатку незвично працювати у такому ритмі, бо дорослим людям буває теж складно.

Серед інших членів журі Тетяна Люлька. Вона коментує, маленьким акторам такий досвід точно стане у нагоді.

Традицій кіновиробництва теж дотрималися – розбили тарілки із назвами фільмів та своїми іменами безпосередньо перед показом. Нагадаємо, що це роблять у акторській сфері перед зйомками, але тернополяни трішки змінили правила.

Вжитися у роль було спершу складно, проте результат того вартий. Актори діляться, що зйомки відбувалися досить довго, але вони б хотіли колись ще отримати подібний досвід.

3

Міні-стрічки покажуть в ефірі телеканалу «Тернопіль1» відповідно до тематики сюжету.

Фільм «Валентинка» став найкращим за рішенням журі. Організатори сподіваються, що кінематограф України для дітей відтепер на вищому рівні, ніж був раніше. 

Кошти з переглядів короткометражок мають намір віддати на медичне обладнання відділу кардіохірургії міської лікарні №2.

Comments

.,.,.,.