Зміни у житті Романа Сасанчина, переможця «Голосу Країни»

Роман Сасанчин – переможець «Голосу. Діти» (2015) та «Голосу Країни» (2020). Молодий співак родом із с. Садки Заліщицького району Тернопільської області. Вже декілька місяців хлопець живе у столиці з дівчиною. Далі розповість ternopil-trend.

Випадкове знайомство переросло у кохання

Ім’я обраниці – Іванна. Вони познайомилися у компанії спільних друзів. До того дівчина знала Романа, як переможця талант-шоу і уявляла його маленьким хлопчиком. Одразу після прогулянки він зізнався їй у почуттях. Проте Іванна – дівчина з характером. Певний час вона не підпускала хлопця близько до себе і перевіряла чи симпатія справжня. Все ж Роман підкорив її серце. Вони довгий час тільки переписувалися, гуляли разом. Іванка ділиться, що він поводив себе як справжній чоловік. Спочатку це її шокувало, а потім дівчина зрозуміла, що вони створені один для одного. Стосунки розвинулися стрімко і Роман запропонував жити разом. Це сталося одного вечора, вирішили спонтанно. Вирішили, що їдуть до Києва одразу ж після прийняття рішення — «або сьогодні, або завтра».

Початок нового етапу у житті

Пара переїхала у подаровану хлопцеві квартиру в столиці. Вони вдвох  роблять ремонт. Роман активно веде свою сторінку у соцмережі і часто знімає деякі моменти, майже «хроніки ремонту». Він любить дивитися різні відео з майстер-класами і поки що може впоратися з роботою сам. Їх стосунки перейшли на новий рівень. Ділити побутові справи спочатку було важко, але пара впоралася із дріб’язковими сварками.

Іванна повністю контролює усе вдома. До спільного життя Роман був переконаний, що займатися хатньою роботою повинна виключно жінка. Та його погляди кардинально змінилися. Якщо він не працює, то мусить допомогти з приготуванням їжі, пранням, прибиранням. Роман каже, що Іванка інколи сварить його точно так, як мама.

Обоє працюють касирами у мережі супермаркетів. Бюджет мають спільний. Роман зізнається, що на цій роботі часто відчуває негатив від людей, які знають його відомим співаком. Траплялися випадки, коли фотографували без дозволу, говорили фрази на кшталт «От до чого дожився переможець “Голосу Країни”». Але все ж він не відчував образи ні на кого. Адже працює як і усі люди, нікого не обманює, сам себе забезпечує.

Проте батьків не знайомив з дівчиною досить довго. Роман викладав фото з нею у соцмережі, а сестра побачила та розповіла мамі з татом. Вони одразу ж познайомилися і, як виявилося, сподобалися один одному. Хоча Іванка хвилювалася перед зустріччю з батьками Романа.

Пара живе разом, тобто у цивільному шлюбі. Та кажуть, що одружуватися найближчим часом не планують. Іванна говорить – їй ще Романа виховувати треба.

Comments