Допрем’єрний показ фільму-відкриття відбувся у Тернополі

У понеділок, 12 жовтня, у Тернополі відбувся допрем’єрний показ стрічки «Фортеця Хаджибей». У зйомках цього історико-пригодницького вестерну брали участь три країни: Україна, Грузія і Туреччина. Далі на ternopil-trend.

«Тернопіль, на сьогоднішній день, є лідером у кіновиробництві», – Андрій Осіпов, голова правління Одеської кіностудії.

Стрічку створили за підтримки Тернопільської кінокомісії, а також Держкіно України, Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка, Одеської кіностудії та ІнсайтМедіа.

Серед учасників пресконференції: Леонід Бицюра (заступник міського голови Тернополя, голова Тернопільської кінокомісії), Андрій Осіпов (продюсер фільму, голова правління Одеської кіностудії), Костянтин Коновалов (режисер і автор сценарію фільму), Олеся Виговська, Володимир Ханас.

Організатори кажуть, що це фільм саме для сімейного перегляду. Бо у ньому багато верхової їзди, любовних сцен і боротьби за свободу. Зйомки тривали два роки, та, коментують, ще багато часу будуть радувати глядачів ефектними сценами та професійністю акторів.

Навколо пари Андрія і Фатіми розгортається увесь сюжет. Він – козак. Вона – дівчина турецької національності. Андрій повинен передати у Стамбул важливу інформацію. Проте головне його завдання – визволити батька Фатіми. Після цього молода пара має виконати ризиковану справу.

До того ж, «Фортеця Хаджибей» – перший фільм українського виробництва, який покажуть у Туреччині. Автори акцентують увагу на тому, що випустили лише україномовний трейлер.

Костянтин Коновалов, режисер фільму «Фортеця Хаджибей», відзначає – турки у фільмі говорять українською мовою. Він ділиться емоціями від виконаної роботи:

«Я люблю, коли гарні й цікаві герої борються за справедливість, благородні мотиви, перемагають підступних ворогів. А глядачі аплодують, приходять в кінотеатр і кажуть “Давайте, знімайте далі”».

Нагадаємо, що Тернопільська кінокомісія ще підтримала створення фільмів «Червоний», «Тарас. Повернення», «Антон». На показі стрічки додали, що Тернопіль є попереду всієї країни у сфері кіновиробництва.

Прем’єра «Фортеці Хаджибей» відбулася вчора, 15 жовтня, на території трьох країн.

0

 

Comments

.,.,.,.