Запрацював додаток «Транспорт Тернополя»

Для зручності тернополян розробили новий мобільний додаток, який дозволить жителям міста відслідковувати маршрути громадського транспорту. Повідомляє «Ternopil-trend».

Додаток офіційно розпочав свою роботу з 5 жовтня. Завантажити його можна на Google Pay під назвою «Транспорт Тернополя: Онлайн карта».

При наявності інтернету смартфон показуватиме рух не лише комунального громадського транспорту, а й приватного. Додаток працює у форматі карти, на якій показують всі пересування транспорту. Варто додати, що нещодавно свій мобільний додаток презентувало і державне підприємство «Газпостач». За допомогою смартфону тернополяни зможуть зайти у свій персональний кабінет та переглядати інформацію про спожитий газ та його оплату.

Мобільний додаток почав працювати з початку жовтня. В онлайн режимі користувачі додатку матимуть можливість зручно переглядати баланс та скористатися іншими сервісами. Варто додати, що програма працює як на смартфонах, що використовують систему Android, а також й на тих гаджетах, що працюють на операційній системі IOS.

Для того, щоб скачати додаток на свій мобільний телефон, потрібно зайти на Google Play чи App Store. Після того як скачаєте програму, зареєструйтеся на сервісі, вказавши прізвище, ім’я та по батькові, електронну пошту, а також номер та пароль договору.

В особистому кабінеті тернополяни зможуть дізнатися актуальні тарифи, баланс рахунку, пільги та субсидії, а також виписку про оплату за договором. Оплатити послуги можна безпосередньо, зайшовши на сайт підприємства gazpostach.te.ua. При цьому сервіс приймає оплату не лише за газ, а й за інші комунальні послуги.

Нагадаємо, державне підприємство «Газпостач» здійснює газопостачання в Тернополі та Тернопільському районі, крім сіл Забойки, Почапинці, Драганівка та Довжанка.

Comments

.,.,.,.