Відтепер можна прогулятися онлайн вуличками Тернополя

У Тернополі почав діяти новий додаток, який дозволяє відвідати вулиці міста не виходячи з дому, а також взяти участь в цікавому квесті. Повідомляє «Ternopil-trend».

Мобільний додаток інтерактивних маршрутів WalQlike в 2020 році розширив можливості та додав до віртуальних карт міст і Тернопіль. Розробники проєкту обіцяють, що додаток стане цікавим як для тернополян, так і для гостей міста, які зможуть дізнатися чимало цікавих фактів з історії Тернополя.

Варто додати, що ініціатором проєкту виступив Український культурний фонд. При цьому додаток має досить простий алгоритм роботи. Перш за все потрібно завантажити додаток на мобільний телефон. Зробити це можна в Google Play.

Після цього додаток запропонує вам обрати один з тематичних квестів. Коли гра розпочнеться, у віртуальному режимі ви відвідаєте найцікавіші місця Тернополя. Кожна локація міститиме загадку чи завдання на кмітливість. Також ви матимете можливість прочитати резюме з описом історичного місця, легенду, яка з ним пов’язана чи пораду від місцевих жителів.

Автором квестів локаціями Тернополя виступила гід Оксана Ленчук, яка добре знає кожен закуток міста. На думку Оксани Ленчук, Тернопіль здатний вразити кожного мандрівника. Квести у Файному місті захоплять учасників своїм колоритом, загадками та буремним минулим.

Окрім Тернополя можна віртуально прогулятися вулицями Києва, Львова, Чернігова, Одеси та Франківська.

Варто додати, що ідея віртуальних подорожей для Тернополя не є новою. Зокрема, у віртуальному режимі можна переглянути експозиції в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Також серію-онлайн екскурсій пропонують в Теребовлі. Так, віртуальним туристам пропонують дізнатися історію залізничної станції міста, прогулятися до пам’ятника Князю Васильку та костелу святого Петра і Павла.

Comments

.,.,.,.